Київ-Баскет переміг у центральному матчі тижня, перегравши Прометей

18:20 | 01 ноября 2020
Київ-Баскет впевнено переграв Прометей на виїзді - 81:71.

Хід матчу

У першій чверті Київ-Баскет мінімально перегравав Прометей у всіх аспектах. Підопічні Айнарса Багатскіса зробили 20 кидків з гри проти 13 у суперника, реалізувавши 9 проти 7. Окрім цього, з 20 набраних очок в першій чверті, лава запасних у киян набрала 8, тоді як у Прометея – 2. Також, столичний колектив  був сильнішими на підбираннях – 11 на 7, за кількістю передач – 5 проти 3, по перехопленням – 4 на 2.

У наступній 10-хвилинці Київ-Баскет зробив потужний ривок у першій половині. За 5 хвилин до великої перерви столична команда повела +14, але Прометей зміг повернутися в гру. Після тайм-ауту від Віталія Чернія його підопічні почали жорсткіше грати під щитами, що дозволило повести за показником підбирань – 19 проти 16. Також вони почали більше кидати та влучати. 10 очок від Маєрса, 4 від Липового, по 2 від Лукашова та Белікова дозволили Прометею скоротити відставання до 6 пунктів.

В третій чверті Київ-Баскет повернув собі перевагу в підбираннях – 30 проти 23. Також, про себе знову нагадала лава запасних, яка на той момент вже набрала 23 очки, тоді як у Прометея – лише 8. Жахливим залишався показник триочкових, причому в обох команд. Київ-Баскет за три чверті зробив 18 спроб і лише 5 вдалих. Господарі зробили 14 пострілів з дальної і лише один потрапив у ціль.

У заключній частині підопічні Віталія Чернія три рази скорочували відставання до 7 очок, а за 3 хвилини до кінця гри навіть до чотирьох, але Київ-Баскет холоднокровно повертав собі комфортну перевагу у 8-10 очок. Все завдяки 2 очкам Мішули та Янга, 3 у Мессі, у Близнюка, Павлова та Джейкобсона. Як підсумок, перемога Київ-Баскета – 81:71.

Герої матчу

Найкращим у складі переможців став Богдан Близнюк, який набрав 17 очок, зробив 5 підбирань та 3 передачі. РЕ 21.

У Прометея найрезультативнішим став Майкл Маєрс, у якого в активі 25 очок, 7 підбирань та 1 передача. РЕ 30.