Дніпро взяв реванш за поразку Хіміку в фіналі Кубка

21:05 | 30 октября 2020
Дніпро переміг вдома Хімік у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 93:83.

Хід матчу
Попри суттєві кадрові проблеми, гості досить впевнено розпочали зустріч. Вмикаючи швидкості та частіше атакуючи кільце, южненці поступово стали набирати перевагу. По ходу стартової 10-хвилинки вона зростала до 10 очок. Тем атак задавали Ковляр з Нельсоном. Однак після такого ляпаса господарі схаменулися та ще до кінця стартової чверті відіграли 9 очок.

А вже в другій чверті дніпряни повністю прибрали ігрову перевагу в свої руки. Ефективно повернувся Террел, який до кінця першої половини став найрезультативнішим у команді. Стабільно корисно працював Бобров. Відтак зусиль Саллівана, який традиційно був найпомітнішим у гостей в другій чверті, виявилося для них замало. Дніпряни виграли чверть з перевагою в 21 очко. Господарі переважали гостей за першу половину за всіма показниками. Южненці лише більше припускалися втрат.

Втім по перерві у команди Віталія Степановського виявилися ще сили продовжувати боротьбу. Різниця стала скорочуватися, а після триочкового Саллівана дійшла до 11 очок. Та на більше сил южненцям не вистачило. Якщо дніпряни за поєдинок використали 11 гравців ротації, то у гостей їх було лише сім.

То ж попри виграні суперником три чверті, Дніпру вистачило 21-очкової переваги в другій для загальної перемоги.

Герої матчу
У переможців традиційно потужно відіграли Бобров з Терреллом, Шундель та Закурдаєв. Загалом найрезультативнішим та найефективнішим став Салліван – 30 очок, 14 підбирань. Хоча його команді це не допомогло. Молодий Ковляр набрав 15 очок за 9-ти передач.