Миколаїв продовжив серію поразок в Суперлізі Паріматч

18:05 | 25 октября 2020
Миколаїв програв вдома Запоріжжю в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 66:90.

Хід матчу
Початок матчу залишав прихильникам господарів сподівання на першу в сезоні перемогу. Миколаївці досить успішно діяли під щитами, не дозволяли супернику надто далеко відриватися.

Однак уже в другій чверті господарі не змогли надалі стримувати гостей. Ті значно більше атакували кільце миколаївців, більше робили перехоплень. Натомість господарі багато помилялися та втрачали. У підсумку на велику перерву гості здобули 15 очок переваги.

Різниця виявилася надто великою для миколаївців. Упродовж третьої 10-хвилинки вони докладали зусиль, аби виправити становище. Однак змогли лише відіграти 3 очка.

На спроби вирішального штурму в заключній чверті господарям сил не вистачило. Відтак запоріжці вибороли п’яту поспіль перемогу, завдавши четвертої поразки Миколаєву.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим став тандем легіонерів Кеффі – Форчун. Набираючи очки для команди, американці ніби змагалися між собою. У підсумку Кеффі випередив Форчуна на один бал.

Наступний матч
Миколаїв наступний поєдинок має зіграти 29 жовтня в Києві проти Будівельника. Запоріжжя 30 жовтня гратиме вдома проти Київ-Баскета.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

25 жовтня
Миколаїв. 16:00

Миколаїв – Запоріжжя – 66:90 (19:21, 16:29, 20:17, 11:23)
Миколаїв: Омоера 20, Кушніров 13о + 8пд, Артамонов 8о + 6пр, Заплотинський 7, Едж 7, Хохоник 5, Конате 4, Адедиран 2, Боднар, Дубоненко, Лук’ян.
Запоріжжя: Кеффі 20, Форчун 19, Сизов 12о + 9пд, Міхеєв 10о + 5пр, Морозов 10, Титов 7, Тихонов 6о + 7пд, Мальчевський 6, Соколенко.
Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії