Київ-Баскет переміг Дніпро у центральному матчі тижня

16:50 | 25 октября 2020
Київ-Баскет приймав Дніпро у центральному матчі третього туру регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команди провели рівну першу чверть, активно завантажуючи трисекундну, де працювали центрові Владислав Коренюк та В’ячеслав Кравцов. Після близької стартової десятихвилинки, яка завершилась цілком логічним рахунком 18:18, кияни почали швидше грати у другій. Дніпру, який в цій грі виступав без лідера команди Джареда Террелла, такий темп гри підходив менше.

Київ-Баскет, хоч і з не найкращим відсотком, але набагато активніше за суперника атакував з дальньої дистанції і за рахунок бажання та агресивної гри у трисекудній Павлова та Джейкобсона не програвав боротьбу у фарбі. За рахунок кращої другої чверті та капітанської гри Близнюка господарі отримали 5 очок підбирання перед другою половиною.

Третя чверть стала затишшям перед бурею. Команди провели черговий рівний і найрезультативніший відрізок матчу, зберігши сили на повноцінний клатч. Дніпру, який поступався під час другої половини 10 очок, за рахунок очок у стрисекудній від Боброва та Тимофеєнка, а також вдалох гри у нападі від Шунделя, вдалося підтягнутися і скоротити відставання до 1 очка. У киян, в свою чергу, після великої перерви увімкнувся Олександр Мішула, який у цьому матчі не знайшов свій дальній кидок (1/5), але дуже вчасно знайшов можливість для влучних атак с середньої дистанції.

В результаті цьому матчі все вирішувалося в клатчі: Майк Джейкобсон на старті заключної хвилини реалізував важчилезний прохід, набравши два очки через Боброва, потім Тимофеєнко відповів своїм триочковим влучанням, скоротивши відставання до 1 очка. За 9 секунд до кінця Джейкобсон виконав ще один кидок з фарби, але цього разу невлучний.... Дугат швидко перетнув половину середину майданчика і виконав триочковий кидок на перемогу, але не влучив.

Кияни втримали перевагу, яку мали протягом більшої частини матчу, вигравши з рахунком 76:75. Київ-Баскет подожвив свою серію перемог до 6 матчів, а Дніпро зазнав першої поразки у сезоні після трьох поспіль звитяг.

Кращими у Київ-Баскета стали Сергій Павлов, який до 11 очок додав 9 підбирань та 4 передачі (РЕ 19) та Богдан Близнюк, в активі якого 16 очок, 5 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення (РЕ 16).

Київ-Баскет свій наступний матч зіграє 30 листопада на виїзді проти Запоріжжя, а Дніпро у цей же день вдома гратиме проти Хіміка.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет - Дніпро 76:75 (18:18, 21:16 22:21 15:20)

Київ-Баскет: Брендон Янг 4 + 7 передач, Мішула 13, Близнюк 16 + 5 підбирань, Ковальов 2 + 5 підбирань, Коренюк (9 + 6 підбирань - старт; Мессі 6 + 5 передач, Тамм, Крутоус 7, Павлов 11 + 9 підбирань + 4 передачі, Джейкобсон 8 + 9 підбирань

Дніпро: Дугат 9 + 7 передач, Закурдаєв, Глєбов 8 + 6 підбирань, Тимофеєнко 14, Кравцов 12 - старт; Коломойський 2, Шундель 10, Корнієнко 6 + 7 підбирань, Бобров 11 + 2 блок-шота, Бондарчук 3

Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії