Гравці збірної України Герун та Пустовий зійшлися у другому турі Ліги Ендеса

10:20 | 25 сентября 2020
У другому турі Ліги Ендеса центральним поєдинком вечора стала зустріч Унікахи та Барселони.

У другому турі Ліги Ендеса центральним поєдинком вечора стала зустріч Унікахи та Барселони. Господарі у складі яких грає Володимир Герун почали впевнено. Їм вдалося з перевагою +5 завершити першу чверть та +6 другу. Проте, опісля великої перерви, колектив з іншим українцем Артемом Пустовим у складі переломив хід зустрічі. Барселона розгромила суперника у третій чверті і повела +6, а у заключній 10-хвилинці збільшила перевагу до +9. Як підсумок, перемога гостей – 79:70.

Володимир Герун (Унікаха) провів на паркеті 21 хвилину, за які набрав 8 очок (3/6 двохочкових, 2/2штравних), зробив 5 підбирань, 1 перехват і 2 втрати. РЕ +9. Плюс-мінус -2.

Артем Пустовий (Барселона) провів на паркеті 5 хвилин, за які набрав 2 очки (1/2 двохочкові), зробив 2 підбирання, 1 перехват, 1 блок-шот та 1 втрату. РЕ +4. Плюс-мінус -3.

Унікаха - Барселона 70:79 (21:16, 17:16, 11:22, 21:25)
Унікаха: Брізуела 17 очок , Бютелль 11 очок, Мекель 9 ояок + 6 передач, Алонсо 8 очок, Герун 8 очок + 5 підбирань
Барселона: Міротіч 24 очок + 7 підбирань, Абрінес 21 очко, Ертель 9 очок + 5 підбирань + 6 передач, Девіс 8 очок + 3 підбирання + 1 передача, Пустовий 2 очки