Олександр Рябчук: для Хіміка велика радість провести Фінал чотирьох вдома

20:05 | 15 сентября 2020
Капітан Хіміка Олександр Рябчук розповів в інтерв'ю клубній прес-службі про свої враження від турніру, який пройшов в Черкасах.

Капітан Хіміка Олександр Рябчук розповів в інтерв'ю клубній прес-службі про свої враження від турніру, який пройшов в Черкасах. Гравець відзначив хороше взаєморозуміння в команді і готовність южненців боротися за найвищі нагороди.

Читайте: Лакі Джонс: мені подобається в Україні - я вже адаптувався

- Пане Олександре, розкажіть, наскільки злагоджено грала команда, що показали гри в Черкасах, чи готові ви до офіційного старту сезону 2020/2021?

- Склад у нас не сильно оновився, тільки три гравці додалося нових на сьогоднішній день - це Ковляр, Мироненко і Нельсон. Льюїс Салліван був у нас в минулому році, знає систему, знає тренера. А нові гравці дуже добре влилися в колектив, Мироненко з Ковляром працювали влітку з тренером, і тому досить легко вписалися до команди. Мироненко вже має досвід в Суперлізі, ми знали, чого від нього чекати, знали його можливості, і він повною мірою виправдовує очікування. Саша Ковляр дуже добре проявив себе в товариських іграх. Очікувалося, що він буде в якійсь мірі губитися спочатку в Суперлізі, але хлопець дуже добре себе проявив і, в принципі, дуже добре працює, отримує ігровий час, і досить впевнено себе почуває.

Це були перші ігри після дуже тривалої перерви, яка практично тривала з березня місяця. Думаю, що ми вже знайшли з усіма хороше взаєморозуміння, всі відчувають гру, розуміють завдання, які ставить перед нами тренер. З командою Тернополя, з якою ми зустрічалися в перший день турніру, ми налаштовувалися на те, що там в складі досвідчені гравці, і план на гру був бігти. Вікова команда фізично не витримує швидкісного ритму гри. З Черкасами ми почали матч дуже добре, були дуже добре заряджені на гру, але в якийсь момент, мабуть, розслабилися, збилися на індивідуальні дії, що і призвело до такого нерівному розвитку і напруженій кінцівці. Але це теж всі моменти входження в ігровий ритм, нам це потрібно, як і будь-якій команді. І тим не менше, ці ігри показали, що тим складом, який є, ми вже дуже добре один одного розуміємо, можемо боротися з будь-яким суперником, і вигравати у всіх теж можемо.

Чи варто ще очікувати кадрових змін в складі?

- Ми говорили з головним тренером, і в принципі першими номерами задоволені - як я говорив, добре себе проявив Саша Ковляр, з досвідом в Суперлізі Віталік Зотов. Тренер провів аналіз ігор в Черкасах, і зробив висновок, що якщо у нас ще буде можливість доукомплектувати склад, то будуть шукати великого гравця. Але це буде залежати від фінансування, вирішувати буде керівництво клубу. Повторюся, в сьогоднішньому складі ми вже досить добре зіграні і дуже сильні. Так що при будь-яких рішеннях можемо боротися за високі позиції в лізі.

Кілька слів хотілося б почути про майбутній Фіналі чотирьох Кубка. Яким чином команда готується до перших офіційних стартів сезону?

- Звичайно, фінал буде відрізнятися від звичайного, адже пройде з оновленими командами, з якими до ігор Кубка ми зустрічатися не будемо. Але в той же час, всі ці команди ми знаємо, знаємо гравців, хто на що здатний. Команди беруть участь в передсезонних турнірах, товариських матчах - це матеріал для скаутингу, для тренерської роботи. На цьому буде грунтуватися стратегія гри з кожним із суперників.

Тим не менше, очікується, що цей фінал Кубка буде найбільш інтригуючим за час проведення цих змагань, адже зазвичай це логічне завершення циклу, а цього разу перші ігри сезону.

- Для нас велика радість провести ці ігри вдома. Ми давно хотіли, щоб в Южному пройшли ігри такого масштабу, років вісім назад на нашому майданчику проходив Фінал чотирьох. Ми постараємося залишити трофей у себе, будемо боротися. Хотілося б порадувати наших уболівальників, вони скучили за баскетболом не менш, ніж ми, і ми всі хочемо перемог. З нетерпінням чекаємо початку сезону!

Источник
Баскетбол 19:50 | 29 сентября 2020 Визначено розклад матчів першого ігрового тижня Суперліги Паріматч 2020/21 Баскетбол 17:35 | 29 сентября 2020 Кубок, який буде розіграно на Фіналі чотирьох, вже у Южному Баскетбол 16:05 | 29 сентября 2020 Михайло Бродський: Закликаю клуби та гравців максимально відповідально поставитися до протиепідемічних норм Баскетбол 15:50 | 29 сентября 2020 Одеса та Дніпро вдруге поспіль зіграють у Фіналі чотирьох: як змінилися склади минулорічних фіналістів Кубка України Баскетбол 15:50 | 29 сентября 2020 В Рівному відбувся семінар для дитячих тренерів Баскетбол 12:20 | 29 сентября 2020 Американський захисник Дрю Брендон почне новий сезон у складі Одеси Баскетбол 11:50 | 29 сентября 2020 Баскетбол повертається! ФБУ та Паріматч запрошують на відкриття сезону Баскетбол 09:50 | 29 сентября 2020 Баскетбол повертається: промо Фіналу чотирьох в Южному Баскетбол 08:35 | 29 сентября 2020 Затверджено протокол протиепідемічних заходів під час баскетбольних матчів на сезон 2020/21 Баскетбол 19:20 | 28 сентября 2020 Ukrainian Cyber Basketball Tournament 1x1: відеотрансляція

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа Д
09 сентября 2013
Группа А
09 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013