Владислава Кіба: я зробила важливий крок у розвитку баскетбольної кар’єри

08:20 | 10 августа 2020
Новачок жіночої команди Прометея Владислава Кіба вже встигла на дорослому рівні виграти Кубок України і бронзові медалі Суперліги.

Новачок жіночої команди Прометея Владислава Кіба вже встигла на дорослому рівні виграти Кубок України і бронзові медалі Суперліги. Сталося це серед іншого і тому, що сама Влада в минулому сезоні зробила величезний крок вперед у своєму баскетбольному розвитку. Зараз легкий форвард команди перебуває в тому віці, коли поле для подальшого прогресу просто величезне.

Про свої перші кроки в баскетболі, зокрема і в дорослому, найбільш пам'ятні моменти останнього сезону і очікування від переходу в Прометей Владислава Кіба розповіла в інтерв'ю клубній прес-службі.


- Владо, вітаємо тебе у БК Прометей. Жіноча команда – це нове направлення клубу. Нашим вболівальникам дуже цікаво дізнатися про кожну гравчиню. Тому розкажи будь ласка про себе, як ти долучилася до баскетболу?
- Я народилася в Рівному. Батьки займалися баскетболом, тому я вирішила наслідувати їх. Перший тренер у мене Валерій Володимирович Жартун у якого я займалась до цього року. А зараз вже перейшла сюди. 

Читайте: Ольга Дубровіна: мені приємніше збирати медалі, а не індивідуальні призи

- Розкажи, як тобі дався перехід від юнацького баскетболу до дорослого? Ти достатньо рано почала грати за професійну команду Рівного. 
- Так, я два роки грала в Суперлізі. Спочатку перший рік було дуже важко через те, що все нове, це дорослий баскетбол. Добре, що були старші, які допомагали. Минулого сезону було трохи легше, але все рівно досі адаптуватися нормально не вдалося. 

- Щодо останнього сезону, він для твоєї команди був достатньо успішним, ви виграли Кубок України і бронзові медалі. Розкажи про нього.
- Насправді це незабутні емоції. Кубок України ми взагалі не очікували, що ми туди пройдем (посміхається). Коли ми налаштовувалися грати проти Київ-Баскета, готувалися місяць до того, що будемо в фіналі грати саме з ними. Вийшло так, що це була Чайка (Бердянськ) і ми вирішили, що в нас немає права просто програти. Тому так і вийшло. 

- Але все одно матч з "Чайкою" став важким?
- Дуже важкий і емоційно і фізично. Але Валерій Володимирович зробив тактику гри такою, що у нас все вийшло. 

- Валерій Володимирович суворий тренер, чи все ж може дати так скажімо "поблажки" через якісь життєві обставини чи в тренувальному процесі?
- Для мене він друг як на майданчику так і у житті. Тому я дуже рада, що цей період я пройшла саме разом із ним. І навіть коли переходила сюди я радилася з ним. Це мій перший тренер і його думка для мене вагома. 

- І що саме він тобі порадив?
- Він звісно спочатку казав, щоб я залишалась у Рівному, але оскільки він був на той момент не тренер Суперліги, а мій перший тренер тому він сказав: "Влад, це твоє рішення, це крок вперед, тому хочеш, їдь, спробуй щось нове". 

- Тобто ти сама вважаєш, що перехід у Прометей для тебе крок вперед? 
- Так, це дуже великий крок вперед. Це все нове, нове місто, нові тренери, нові люди, нова команда. Тому мені дуже цікаво, як все складеться тут. 

- Чи ти була знайома з кимось із дівчат до переходу у Прометей? 
- Знала дуже багатьох оскільки з деякими у тому році була у збірній U-20. А взагалі в принципі всіх знаю. 

Источник
Баскетбол 19:50 | 29 сентября 2020 Визначено розклад матчів першого ігрового тижня Суперліги Паріматч 2020/21 Баскетбол 17:35 | 29 сентября 2020 Кубок, який буде розіграно на Фіналі чотирьох, вже у Южному Баскетбол 16:05 | 29 сентября 2020 Михайло Бродський: Закликаю клуби та гравців максимально відповідально поставитися до протиепідемічних норм Баскетбол 15:50 | 29 сентября 2020 Одеса та Дніпро вдруге поспіль зіграють у Фіналі чотирьох: як змінилися склади минулорічних фіналістів Кубка України Баскетбол 15:50 | 29 сентября 2020 В Рівному відбувся семінар для дитячих тренерів Баскетбол 12:20 | 29 сентября 2020 Американський захисник Дрю Брендон почне новий сезон у складі Одеси Баскетбол 11:50 | 29 сентября 2020 Баскетбол повертається! ФБУ та Паріматч запрошують на відкриття сезону Баскетбол 09:50 | 29 сентября 2020 Баскетбол повертається: промо Фіналу чотирьох в Южному Баскетбол 08:35 | 29 сентября 2020 Затверджено протокол протиепідемічних заходів під час баскетбольних матчів на сезон 2020/21 Баскетбол 19:20 | 28 сентября 2020 Ukrainian Cyber Basketball Tournament 1x1: відеотрансляція

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа Д
09 сентября 2013
Группа А
09 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013