Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені

21:20 | 11 марта 2020
Єдиний представник України на євроарені Київ-Баскет проводив у Туреччині другий матч чвертьфіналу Кубка Європи FIBA проти турецької Каршияки.

Команда Айнарса Багатскіса вдало розпочала матч, заволодівши перевагою на старті гри — 16:7. Однак господарі зуміли піднятись після невеличкого нокдауну і ще в першій чверті скоротили відставання, а в другій — відібрали лідерство. Каршияка зіграла агресивніше, тисла на киян через фарбу.

При цьому давалась у знаки глибина складу команди Уфука Сариджа — гравці, які увійшли до гри з лави, ще в першій половині принесли своїй команді 22 очки. Кияни краще рухали м’яча, трохи влучніше атакували з гри, однак перевага господарів на підбираннях та більша кількісіть пробитих штрафних дозволила турецькому клубу піти на велику перерву за “+6” — 38:32.

У другій половині Каршияка лідерство вже не віддавала, а у четвертій чверті, як і в київському матчі, пішла у відрив. Гості програли заключний відрізок матчу 18:31 і в підсумку зазнали поразки з рахунком 67:88, вдруге поступившись Каршияці у чвертьфіналі Кубка Європи FIBA.

Таким чином, сезон для Київ-Баскета на євроарені завершено. Київ-Баскет суттєво програв боротьбу під щитами та припустився більшої кількості втрат (17 - 9), що не дозволило українській команді претендувати на позитивний результат матчу в Туреччині.

В останньому матчі єврокампанії найкращим у складі гостей став Сергій Павлов, який, вийшовши з лави, набрав 23 очки, зробив 7 підбирань та 2 передачі (РЕ 24). У господарів відразу 6 гравців набрали 10 очок та більше.

Кубок Європи FIBA. Плей-оф

1/4 фіналу, другий матч

Ізмір, Туреччина

Каршияка — Київ-Баскет 88:67 (19:20, 19:12, 19:17, 31:18)

Київ-Баскет: Павлов 23 + 7 підбирань, Хілл 12 - 5 втрат, Петров 6 + 5 підбирань + 5 передач, Классен 0 + 4 передачі, Шеферд 2 + 3 передачі + 3 перехоплення - 3 втрати — старт, Пустозвонов 12, Крутоус 5, Заєць 3, Кондраков 2, Близнюк 2

Перший матч — 89:71