Жіноча Суперліга: день гостей

19:35 | 29 февраля 2020
29 лютого у Жіночій Суперлізі відбулися два матчі.

29 лютого у Жіночій Суперлізі відбулися два матчі. І у Рівному, і в Івано-Франківську господаркам не вдалося перемогти.

Рівне-ОШВСМ приймав чинного чемпіона Динамо-НПУ. Господарки відкрили рахунок у матчі, але більше вперед не виходили. Першу чверть Динамо-НПУ виграло 22:18. А у другій десятихвилинці зробило потужний ривок 11:0. Це дозволило підопічним Володимира Рижова піти на перерву за переваги +12. Могло бути і більше, але лідер рівненчанок Шматова не схибила з лінії штрафних перед сиреною.

На початку другого тайму Шматова і Спірідонова скоротили відставання господарок до -7. Але на це відповіли результативними діями Моррісет і Блоктон. Динмо і надалі контролювало хід подій. Заслужена перемога 83:57. При цьому 58 динамівських очок записали на свій рахунок Моррісет (26) і Блоктон (32).

Більш запеклою, судячи з підсумкового результату 71:68 на користь гостей було протистояння в Івано-Франківську між Франківськом-ПНУ і ІнтерХім-СДЮСШОР. Першу чверть виграв Франківськ 23:17, але вже на перерву команди пішли за рахунку 41:34 на користь ІнтерХіма. У третій чверті одеситки досягли 10-очкового відриву від господарок. В середині заключної чверті після влучання з периметра Афанасьєвої Франківськ знову вийшов вперед 64:61. Але кінцівку краще провели підопічні Ірини Щипакіної. За хвилину до кінця Мусієнко зрівняла рахунок 68:68. Справу партнерки довершила Калібабчук з лінії штрафних - 71:68 перемога ІнтерХім-СДЮСШОР. Дабл-даблом у звітному поєдинку відзначилася гравець Франківська Олена Тетерук (13оч+11пб). Найрезультативнішим гравцем матчу стала Світлана Калібабчук (ІнтерХім) - 17 очок.