Миколаїв в драматичному бою поступився Київ-Баскету

20:50 | 27 февраля 2020
Миколаїв дав бій, але поступився в драматичній боротьбі Київ-Баскету на останніх секундах поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 84:85.

Хід матчу
Гості хоча і мали в складі кілька стомлених матчами за збірну гравців, поступово захопили ініціативу й пішли вперед. Та попри кращу реалізацію, більше п’яти очок відриву не вдалося здобути. Господарі значно краще грали під щитами.

Однак в другій чверті гості підключили дальні кидки, які таки допомогли захопити перевагу. До великої перерви за реалізованими триочковими кияни перегравали суперника 6:1. Також гості значно ефективніше карали миколаївців за втрати. То ж після першої половини Київ-Баскет мав 9 очок переваги.

Однак по перерві боротьба вирівнялася. Вийшов з затінку Петерсон, який, набравши ще 9 очок до восьми після першої 10-хвилинки, став найрезультативнішим на майданчику. Однак після четвертого фолу залишив майданчик. Господарі по ходу чверті зрівнювали рахунок, але на початок заключної 10-хвилинки гості все ж мали три очки переваги.

Головна тенденція зберігалася і на початку заключної чверті. Кияни влучніше били, натомість миколаївці краще грали під щитами. Вирішальними виявилися останні атаки поєдинку. Классен ефектним триочковим вивів киян вперед – 84:81. Але одразу у відповідь Петерсон, який на останніх хвилинах знову вийшов з затінку, також влучно забив з-за дуги, перебуваючи під пресингом Крутоуса. Однак за три секунди до фінальної сирени Хілла зупинили не за правилами на шляху до кільця господарів. Американський легіонер гостей холоднокровно реалізував перший штрафний, а другим поцілив у кільце, відбираючи у суперника останні долі секунди на відповідь.