Київ-Баскет не без проблем вдома переміг Харківських Соколів

00:05 | 19 января 2020
Столичний Київ-Баскет приймав Харківських Соколів у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Господарі виграли першу частину гри за рахунок хорошого відрізку у другій чверті. Колектив Айнарса Багатскіса діяв командніше за суперника, який в цьому матчі не міг розраховувати на свого новачка Делвана Грема. Кияни краще рухали м’яч, мали перевагу на підбираннях та кращий відосток реалізації. Переважаючи суперника за всіма компонентами окрім втрат – команда Євгена Мурзіна зіграла трохи обережніше за киян – господарі отримали логічні 12 очок переваги перед великою перервою.

Однак у третій чверті харків’яни зуміли повернутись у гру. Скориставшись втратою концентрації у суперника, Соколи, дозволили Київ-Баскету набрати критичні 9 очок за чверть, відповівши 20 набраними балами. Вів за собою команду Карім Джамар, який провів відмінний відрізок у нападі. Як результат, колектив Айнарса Багатскіса втратив перевагу у матчі, в якому, здавалось би усе йшло за планом господарів.

Героєм старту заключної чверті став Роман Козлов, який реалізував три триочкових і вивів Соколів вперед. Київ-Баскет прокинувся лише коли перевага на табло була вже у гостей. Столичний колектив більш агресивно зіграв на обох сторонах майданчика, повернувши собі 6-очкову перевагу. Євген Мурзін відраегував тайм-аутом, після якого влучний дальній закинув Классен, відкинувши суперника на 9-очкову дистанцію.

Господарі остаточно відійшли від нокдауна і відповіли своїм потужним ривком, відпрвивши вже у нокаут суперника. Классен та Павлов повернули киянам двозначну перевагу, а гості склали зброю, не зумівши протистояти фавориту на вирішальному відрізку матчу.

Як результат, Київ-Баскет переміг з рахунком 96:79, не дозволивши Соколам піднести сенсацію. У господарів солідний матч провів Богдан Близнюк, який до 16 очок додав 11 підбирань та 5 перехоплень (РЕ 27). У харків’ян Карім Джамар набрав 19 очок, зробив 5 підбирань та 4 передачі (РЕ 23).

Київ-Баскет свій наступний матч проведе на євроерані – 22 січня команда Айнарса Багатскіса вдома протистоятиме нідерландському Зволлє (квитки тут), а Соколи у цей же деь вдома зіграють проти Прометея.

Суперліга Парі-Матч. Реулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет - Харківські Соколи 96:79 (29:22, 24:19, 9:20, 34:18) Київ-Баскет: Классен 16 + 11 передач - 4 втрати, Близнюк 16 + 11 підбирань + 5 перехоплень, Крутоус 12, Хілл 7 + 7 підборів, Коренюк 10 - старт; Кондраков, Павлов 17, Пустозвонов 12, Петров 6 + 7 підбирань + 7 передач, Заєць. Харківські Соколи: Бояркін 9, Джамар 19 + 5 підбирань + 5 перехоплень + 4 передачі, Мусієнко, Тарасенко 9 + 7 підбирань, Тихонов 6 - старт; Тищенко 9, Козлов 14, Джексон 5, Бернетт 8, Шаповалов. Статистика матчу