Жіноча Суперліга: чемпіон знову оступився у Бердянську

07:20 | 12 января 2020
11 січня у Жіночій Суперлізі відбулися три поєдинки.

11 січня у Жіночій Суперлізі відбулися три поєдинки. Зокрема, чинний чемпіон Динамо-НПУ знову не зміг обіграти Чайку на її паркеті.

Як і у Кубку України (18 грудня морячки обіграли Динамо 73:72), історія боротьби Чайки і Динамо виявилася запеклою і знову перемогли господарки – 56:54. Гості виграли першу чверть 16:10, але у другому періоді підопічні Срджана Радуловича діяли більш злагоджено і результативно. Як наслідок – на перерву команди пішли за рахунку 30:28 на користь Чайки. Невеличку перевагу Чайка зберігала до останньої чверті, аж допоки за 5 хвилин до кінця Волошина не зрівняла рахунок 51:51. Втім, розвинути успіх господарки «синьо-білим» не дозволили. Вони краще провели кінцівку гри і перемогли.

Київ-Баскет переміг на виїзді ІнтерХім-СДЮСШОР 83:51. Команди зустрілися вп’яте у цьому сезоні. До цього Київ-Баскет завжди обігрував одеситок – двічі у чемпіонаті, двічі у чвертьфіналі Кубка України. Не став виключенням і звітний поєдинок. Киянки виграли закономірно, адже були сильнішими у кожному з чотирьох періодів матчу. На початку другої чверті Київ-Баскет здійснив очковий ривок 12:0 і перевага гостей зросла до +15 – 35:20. На цьому вони не зупинилися і наприкінці матчу вели вже +38, перетворивши господарок на статисток. Після виграшу в Одесі переможна серія Київ-Баскета у Жіночій Суперлізі становить вже 12 матчів.

І ще в одному матчі ігрового дня Рівне-ОШВСМ дотиснуло непоступливий Франківськ-ПНУ 83:80, хоча після першої половини поступалися 30:38. Франківськ - єдина команда, яка ще не відчула смаку перемог у чемпіонаті.