Дніпро уперше завітав до Южного після звитяги у Суперкубку. Цього разу невдало

18:35 | 11 января 2020
Додадава цікавості поєдинку і Джаред Террелл, який міг отримати більше ігрового часу у порівнянні із поєдинком проти Одеси, коли він отримав бойове хрещення у Суперлізі Парі-Матч.

Додадава цікавості поєдинку і Джаред Террелл, який міг отримати більше ігрового часу у порівнянні із поєдинком проти Одеси, коли він отримав бойове хрещення у Суперлізі Парі-Матч. У старті він, передбачувано, не з’явився. Проте загалом за гру провів на майданчику 22 хвилини.

Основними дійовими особами на старті поєдинку все ж таки були гравці Хіміка. Завдяки Саллівану і Югба господарі отримали цілком пристойне лідерство у 10+ очок. Хороша результативність Такий дозволяла хімікам утримували ледве не до середини другої чверті. Слабким місцем для них була гра у три секундній. Дніпровці відчутно переважали їх у боротьбі за підбирання, завдяки високим (Тимофеєнку, Террелу і Корнієнку) вони до мінімуму скоротили відставання перед самою великою перервою. Четвертий фол капітана Дніпра не надто змінив характер гри і ще на початку третьої чверті гості кілька разів виходили вперед, лідерство хіміку повертав дальніми кидками Кирило Марченко. На екваторі третьої десятихвилинки хороший відрізок видав Террел: реалізувавши 1 штрафний з двох, після підбирання Дніпра він реалізував на усі 100% ще й ендван і навіть очолив список найрезультативніших гравців у Дніпра. До честі южненців, вони впоралися із напором гостей і знову спромоглися відірватися у рахунку, цього разу результативною серією дальніх допоміг Льюїс Салліван.

На початку останньої чверті остаточно склалося відчуття, що Террела перетримали на майданчику. Натомість хороший відрізок видав Михайло Горобченко і коли відрив Хіміка сягнув 11 очок, Денис Журавльов узяв тайм-аут. Дніпро став захищатися значно агресивніше і незабаром п’ятий фол отримав Тимофеєнко, але загін не помітив втрати бійця і впевнено скорочував відставання, на цій же хвилі п’ятий фол отримав Югба, тому у середині заключної чверті інтрига відродилася повною мірою. Зруйнувати її вдалося Марченку, який феноменально бездоганно відстрілявся з дистанції (5/5 за гру). Опонувати йому намагався Генрі Дугат, проте йому явно бракувало підтримки партнерів.

Герой матчу: У напружених поєдинках часто непросто визначити головну дійову особу поєдинку, але цього разу усе вирішили 8 із 8 дальніх, які організували на двох Марченко і Салліван. До того ж свої кидки вони реалізовували у найважливіші моменти.

Наступні поєдинки: На Дніпро за 5 днів чекає чергове побачення із Київ-Баскетом на його майданчику, а Хімік розпочинає підготовку до дербі із одеситами, яке відбудеться у переддень Водохрещі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Южне, ПС «Олімп» 11 січня

Хімік  Дніпро 101:91 (28:20, 20:27, 25:18, 28:26)

Хімік:  Вільямс 16 + 6 передач, Марченко 21 + 2 підбирання, Войналовіч 9 + 3 підбирання, Югба 12 + 4 підбираня, Ковальов 7 + 3 підбирання - старт; Салліван 22 + 6 підбирань, Горобченко 10 + 6 передач.

Дніпро: Дугат 21 + 5 підбирань, Закурдаєв 2 + 3 підбирання, Глєбов 4 + 2 передачі , Тимофеєнко 10 + 4 підбираня, Корнієнко 11 + 12 підбирань - старт; Шундель 7 + 3 підбирання, Сізов 6 + 2 підбираня, 6 + 7 передач.