Жіноча Суперліга: анонс матчів 11 січня

08:35 | 11 января 2020
11 січня у Жіночій Суперлізі поновиться регулярний чемпіонат.

11 січня у Жіночій Суперлізі поновиться регулярний чемпіонат. Вперше у 2020-му жінки зіграють у Бердянську, Одесі та Рівному.

Безкомпромісної боротьби насамперед слід очікувати у столиці Приазов’я, куди у гості до Чайки завітають чемпіонки України динамівки Києва. У листопаді у столиці «синьо-білі» дівчата без проблем впоралися з Чайкою у першому колі. 97:43 – перемога підопічних Володимира Рижова була беззаперечною. Але потім Чайка реабілітувалася у Кубку України. Двічі у чвертьфіналі морячки обігрували Динамо – і вдома і на виїзді. Тим самим позбавивши киянок статусу володарок Кубка України. Команда Срджана Радуловича набрала хід,  але чи збереже вона його після Зимових свят – покаже гра у Бердянську.

В Одесі ІнтерХім прийме Київ-Баскет. Команди вже зустрічалися у цьому сезоні вже чотири рази - двічі у Суперлізі і двічі у Кубку України. Киянкам у кожному з матчів без особливих проблем вдавалося перемогти. Так, у регулярному чемпіонаті Київ-Баскет переміг в Одесі 20-го жовтня 82:57 і у Києві 24 листопада 92:70. У чвертьфіналі Кубка Київ-Баскет виграв в Одесі 100:76 і 26 грудня у Києві 80:67. У Київ Ірина Щипакіна не взяла на цю гру лідера Юлію Мусієнко і господарки трохи розслабилися. Втім, Володимир Холопов знайшов у перерві потрібні слова і несподіванки не відбулося. Але кожен матч - це нова історія. Завадити перемозі Київ-Баскета може хіба що недостатня налаштованість на цю гру.

І ще в одній парі Рівне-ОШВСМ прийме Франківськ-ПНУ. Дівчата з Прикарпаття залишаються єдиною командою Суперліги, яка ще не відчула смаку перемог. У  матчі першого кола в Івано-Франківську господарки поступилися Рівному 52:84.