Київ-Баскет вдруге у сезоні переміг Миколаїв

21:50 | 10 января 2020
Команда Айнарса Багатскіса зрівняла рахунок у очній дуелі з Миколаєвом.

Команда Айнарса Багатскіса зрівняла рахунок у очній дуелі з Миколаєвом. В четвертій зустрічі в сезоні кияни виявилися сильнішими і тим самим зробили рахунок 2:2 у очних протистояннях.

У стартові дві хвилини матчу гості оформили міні-ривок 0:4, а кияни зуміли перші бали набрати лише на третій хвилині гри зусиллями Коренюка. Проте, гостей це не зупинило і вони продовжували відриватися в рахунку завдяки вдалим діям від Петерсона та Брістола – 2:10. Ще за дві хвилини до завершення стартової чверті перевага гостей складала 8 балів, але команда Багатскіса на останніх секундах чверті зуміла різницю відіграти – 22:23.

В другій десятихвилинці команди продовжили грати на рівних і вже на четвертій хвилині Богдану Близнюку рахунок вдалося зрівняти власним триочковим. Ще за хвилину господарі й взагалі змогли вийти вперед, проте кінцівка першої половини залишилася за гостями, які завершили перші 20 хвилин гри з комфортними +7 на свою користь – 39:46.

Третя чверть, за класикою жанру, стала вирішальною у цій битві. Київ-Баскет добре захищався проти лідера гостей Квентіна Петерсона, і не гірше гравці у жовтій формі спрацювали і у нападі. Як результат виграна третя десятихвилинка з різницею у 18 балів.

У заключні 10 хвилин команда Віталія Чернія намагалася виправити ситуацію на свою користь, проте наздогнати суперника гості не змогли.