Миколаїв вирвав перемогу у результативному харківському матчі

05:05 | 14 декабря 2019
Харківські Соколи програли вдома Миколаєву в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 98:100.

Хід  матчу
Перша в сезоні перемога в останньому до цього домашньому матчі та мінімальна поразка в один бал у Миколаєві в першому колі налаштовували вболівальників господарів на оптимістичний лад. Хоча напередодні харків’яни залишилися без одного зі своїх легіонерів. Джин Тіг через особисті обставини повернувся до США.

За відсутності Тіга лідерські повноваження в поєдинку проти Миколаєва взяв на себе Джексон. Однак на початку зустрічі його зусиль виявилося замало – господарі відстали на 9 очок.

Та вже в другій чверті ситуація вирівнялася. Соколи додали агресії, що дозволило не лише наздогнати суперника. Після влучного триочкового того ж Джексона вони вперше вийшли вперед на 9 очок. Щоправда до великої перерви гості відіграли відставання до двох очок.

Надалі боротьба розгорталася за принципом гойдалок. Головними рушійними силами в них були лідери на майданчику: Джексон та Петерсон.

Драматична розв’язка дуелі лідерів та команд загалом настала на останніх хвилинах. Ще за три хвилини до кінця ігрового часу Соколи були на 7 очок попереду. Та кілька наступних безрезультатних атак звели нанівець цю перевагу. Петерсон двома атаками скоротив відставання до двох балів. Потім він же двічі забив зі штрафних та ще раз з гри. А фінальну крапку встановив з лінії штрафних Луценко.

У підсумку четверта перемога Миколаєва в сезоні.

Герої матчу
Джексон з 26-ма очками зробив усе можливе для другої перемоги харків’ян. Однак його перевершив миколаївський легіонер Петерсон – 39 очок, 5 влучних триочкових з 10-ти.

Наступний матч
Харківські Соколи наступного разу в Суперлізі Парі-Матч зіграють вже 9 січня в Южному. Миколаїв за два дні, 15 грудня, гратиме в Дніпрі.