Ривок у третій чверті дозволив Дніпру вдруге в сезоні перемогти Запоріжжя

22:05 | 06 декабря 2019
Запоріжжя приймав Дніпро у першій домашній грі ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Команди провели вибухову першу половину набравши на двох 99 очок ще до великої перерви. Старт матчу краще провели господарі, однак Дніпро за рахунок 4 дальніх влучань від Макса Закурдаєва суперника не відпустив і захопив лідерство вже у другій чверті. Команда Дениса Журавльова у першій половині вправно атакувала з-за дуги, закинувши 7 з 12 триочкових, господарі, в свою чергу, активніше втікали у швидкі відриви та трохи більше набирали очки з фарби. У гостей відмінно з лави до гри увійшов Іссуф Санон, який допоміг гостям отримати мінімальне 1 очко переваги за підсумками 20 хвилин гри.

У третій чверті Дніпро обертів у нападі не зменшив і навіть додав, набравши 29 очок за 10 хвилин, а ось господарі працювати у тому ж ритмі, що і в першій половині не змогли. Команда Валерія Плеханова відповіла лише 14 набраними балами, програла підбирання та гірше атакувала з гри. Усе це утворило відрив для гостей — на останню перерву команди пішли за +16 для Дніпра.

Господарі завдяки трьом влучним дальнім від капітана команди Андрія Мироненка скоротили відставання у четвертій чверті, однак перевага Дніпра була занадто переконливою. Гості за рахунок потужного ривка у третій чверті виграли матч з рахунком 94:81. Запоріжжю не вистачило підтримки лави запасних з 81 командного очка 77 набрали гравці стартової п’ятірки.

Найкращим гравцем матчу став захисник Дніпра Іссуф Санон, в активі якого 19 очок, 10 підбирань 5 передач та 2 перехоплення (РЕ 30).

Дніпро свій наступний матч зіграє в неділю на виїзді проти Прометея, а Запоріжжя у цей же день вдома гратиме проти Харківських Соколів.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя — Дніпро 81:94 (25:25, 24:25, 14:29, 18:15)

Запоріжжя: Сталлворт 13 + 4 підбирання - 4 втрати, Рендольф 18 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення, Мироненко 13, Шевченко 11 + 5 підбирань, Сіммонс 22 + 4 підбирання - старт; Липовцев, Титов 4 + 4 передачі, Нємцу, Міхєєв, Сандул 0 + 5 підбирань

Дніпро: Дугат 12 + 4 передачі, Закурдаєв 21, Глєбов 12 + 8 підбирань, Тимофеєнко 8, Корнієнко 7 + 6 підбирань + 3 блок-шоти - старт; Шундель 4 + 6 передач, Санон 19 + 10 підбирань + 5 передач, Сизов 4, Фесенко 7 + 6 підбирань + 3 блок-шота, Бондарчук.