Дніпро повертає впевненість у грі із Черкаськими Мавпами

23:35 | 29 ноября 2019
Ключове питання цієї гри стосувалося попереднього матчу Дніпра: те що сталося з господарями серед тижня було випадковістю чи закономірністю.

Ключове питання цієї гри стосувалося попереднього матчу Дніпра: те що сталося з господарями серед тижня було випадковістю чи закономірністю. На зустрічі із Мавпами для синьо-біло-блакитних додаткової мотивації ніколи не потрібно, але стан команди у грі із Лєвскі збентежив настільки, що звітний матч набував особливого значення і схоже не лише для вболівальників.

Дніпровці розпочали добре, точніше значно завзятіше ніж суперник і виглядали категорично потужніше ніж позавчора. Уже наприкінці першої чверті перевага господарів ледве не сягнула 20 очок, кількість підбирань була ледве не у тричі більшою ніж у Мавп. Лише у середині другої половини гості почали показувати ознаки притомності. Першим розійшовся Хаджіфейзовіч, який закінчив першу половину із 13 очками, влучивши рівно половину своїх кидків. Згодом підключилися Беліков та Ейрінгтон, обидва відчайдушно данкували, але скоротити відставання бодай до 12 очок не спромоглися.

Ніщо не віщувало біди, тільки на початку другої половини у Дніпра знову стався рецидив. Знову дали розстрілятися Хаджіфейзовичу, якому явно бракувало підтримки партнерів. Найкращій бомбардир Мавп — Діон Райт своє перше очко здобув лише на 24 хвилині гри, Олександр Кольченко після стартових 5 очок, також майже 20 хвилин відіграв без результативних атак. Своєчасний тайм-аут і зміна акцентів у захисті допомогли Дніпру зупинити боснійця, а Максим Корнієнко повернув більш звичну різницю у 13-16 очок. Макс уже у середині третьої чверті оформив 14 очок і 12 підбирань. Так уже вдруге у цій грі інтрига вмерла так і не народившись.

У останній чверті можна було поспостерігати за тим, як Кирилові Фесенку протистояв Ігор Сергєєв, аргументів у нього було не багато, у більшості епізодів він поступався легендарному українському центру, але свої 2 очки через руку Кирила він таки здобув та ще й після підбирання на своєму щиті. Сам Фес, встановив рекорд сезону з кількості блок-шотів -5. Власнеперебіг гридо її завершення був доволі спокійним і завершився лоігчною перемогою господарів.

Суперліга Парі-Матч. 29 листопада

Дніпро — Черкаські Мавпи 82:70 (28:11, 21:23, 22:17, 11:19)

Дніпро: Корнієнко 17 + 15 підбирань, Закурдаєв 14 + 7 передач, Глєбов 14 + 5 передач, Тимофеєнко 12 + 3 передачі, Фесенко 11 + 5 блок-шотів; Чумаков 5 + 4 підбирання.

Черкаські Мавпи: Хаджіфейзовіч 20 + 6 підбирань, Беліков 15 + 3 перехоплення, Кольченко 10 + 3 підбирання, Конєв 7 +2 підбираня, Ейрінгтон 6 + 9 передач. і

Герой матчу: Містер Надійність і Містер Дабл-Дабл у одній особі. Людина що може робити із роялем абсолютно усе і носити його і грати на ньому ж. Уматчі,сценарій якого не передбачав геройських вчинків він був вірним собі і робив усе чітко.

Наступні зустрічі: Тепер Мавпи рушають у гості до Соколів, де і зіграють наступну свою гру у перший день зими, а поєдинок Дніпро — Київ-Баскет головний претендент на звання матчу тижня, не пропустіть 1 грудня.