Максим Пустозвонов: у Мінську ми були справжньою командою

16:50 | 28 ноября 2019
Капітан Київ-Баскета Максим Пустозвонов прокоментував перемогу своєї команди у Мінську над тамтешнім Цмокі 92:84. Капітан Київ-Баскета Максим Пустозвонов прокоментував перемогу своєї команди у Мінську над тамтешнім Цмокі 92:84. Цей результат дозволив киянам посісти перше місце у групі F. Сам Пустозвонов став найрезультативнішим гравцем звітного поєдинку (21 очко). - В першу чергу хочу наголосити, що ми зіграли в командний баскетбол, ніхто не тягнув ковдру на себе, ще й дуже грамотно захищалися. Ще один мотиваційний момент – не мали жодного бажання зустрічатися на наступній стадії з красноярським Єнісеєм, навіть якщо політичну ситуацію не враховувати, але ж як її не врахуєш, то 5 часів різниці у часі, сім годин летіти.  Ну, і звісно, після гри у Києві ми хотіли довести, що 5 листопада поразка від Цмокі у Палаці спорту була не більше, ніж прикра випадковість.  - Чи не заважали грати трибуни, які палко підтримували господарів?- Мені, та й іншим хлопцям, завжди приємно грати за повних трибун, навіть коли вони підтримують суперника. Не сказав би, що Цмокі мали несамовиту підтримку, я багато разів грав і за більш гарячої атмосфери на трибунах. Читайте:Київ-Баскет дотис Цмокі-Мінськ в овертаймі: відео вирішальних хвилин матчу - Твоя влучність – це наслідок психологічної стійкості?- Це наслідок того, що ми добре тренуємося. А три очкові кидки? Я снайпер, це моя спеціалізація. Я намагаюся тримати гру під контролем, не гарячкувати і робити свій внесок у командний результат. - В овертаймі було відчуття, що зможете дотиснути Цмокі?- Розумієте, ми на гру вийшли більш розкутими, ніж суперник. Мінчани нервували, бо до гри ще не вирішили питання виходу з групи, на відміну від нас. А в овертаймі ми просто зіграли більш грамотно. Повторюся, були справжньою командою на паркеті. Відверту скажу, отримав задоволення від гри.