Дніпро розгромно поступився Левськи в заключній грі Кубку Європи ФІБА

23:35 | 27 ноября 2019
Команда Дениса Журавльова не знайшла жодних аргументів проти болгарського Левськи, та, відповідно, поступились з рахунком 61:83.

Дніпряни з самого початку гри пропустили ривок 2:12 у свій кошик і такі дії від суперника, певно, зламали увесь план на гру від Дениса Журавльова.

Господарі паркету почали допускати багато втрат та багато атакували з периметру в надії відіграти відставання, проте кидки були не влучними, а болгари карали український клуб практично в кожній своїй атаці. І часто це робили з-за дуги. Вентіслав Петков лише в перій чверті реалізував 4/5 триочкових кидків та загалом заробив 15 балів, при тому що вся команда Дніпра здобула лише 12.

В другій чверті гості продовжили декласувати дніпрян: в “синіх” м’яч в кошику суперника опинявся рідко, переважно після персональних дій когось з лідерів.  Але й загалом атакували дніпряни не так часто, як того хотілося.

Лише наприкінці першої половини після влучного дальнього від Грегорі Коломойського, коли навіть наставник Левськи взяв хвилину, здавалося що ось-ось український клуб побіжить наздоганяти своїх опонентів. Проте, в першій половині гри цього не сталося – 31:51.

В другій половині баскетболісти Дніпра подарували вщент заповненому ПС Шинник примарну надію на перемогу, адже в середині періоду після чергових двох балів від Тимофеєнка різниця склала 13 балів і тренер суперників взяв тайм-аут.

Але на цьому потуги українського клубу закінчилися. Надалі впродовж всього часу на паркеті знову домінували болгари, які не дали жодного шансу Дніпру на порятунок. 61:83 – поразка команди Дениса Журавльова.