Потужна друга половина дозволила Дніпру здобути ефектну перемогу над чемпіоном Білорусі

09:05 | 21 ноября 2019
Володар Кубка та Суперкубка України Дніпро проводив домашній матч 5-го тура групового раунду Кубка Європи проти Цмокі-Мінська.

Український клуб невдало розпочав матч, пропустивши ривок у першій чверті. Команда Дениса Журавльова не втримала суперника, пропустивши 25 очок і відповівши лише 16. У другій чверті відрив білоруського клуба сягав максимальних 15 очок, однак під завісу першої половини Дніпро зумів скоротити відставання до 8 балів. Підопічні Дениса Журавльова припустились 8 втрат до великої перерви, за рахунок яких гості набрали 14 очок.

А ось у третій чверті гоподарі оформили надпотужний ривок. Розпочалось усе з 11:0 для Дніпра, який відправив суперника у нокдаун і не зупинявся до завершення чверті. Український клуб спровокував серію втрат у суперника, який зовсім знітився, реалізував декілька дальних, зокрема вдалий відрізок з 9 очками за чверть провів Дугат. А енергія Санона допомогла господарям зафіксувати психологічну перевагу, яку вони не втрачали вже до завершення гри.

Так, Цмокі спробував повернутись, зробивши ривок 8:0 на початку заключної чверті, але у відповідь отримав ще більш потужний удар від Дніпра, який повернув собі двозначну перевагу і вже її не відпускав. На певному відрізку перевага команди Журавльова сягала 21 очка, а завершився матч з рахунком 90:75 на користь Дніпра. Вольова перемога дніпрян, які поступалися 15 балів у першій половині матчу.

Потужну гру провела задня лінія господарів: у Санона 23 очка. 7 підбирань, 2 передачі, блок-шот та перехоплення (РЕ 26), у Дугата 18 очок та 9 передач (РЕ 25), а Закурдаєв завершив матч із 15 очками, 4 перехопленнями та 3 пердачами, реалізувавши 3 з 5 триочкових. Заключний матч Дніпро вдома проведе проти болгарського Левськи.

Кубок Європи. 5-й тур

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Цмокі-Мінськ 90:75 (15:25, 22:21, 28:8, 22:20)

Дніпро: Дугат 18 + 9 передач, Закурдаєв 15 + 4 перехоплення + 3 передачі, Тимофеєнко 14 + 5 підбирань, Корнієнко 11 + 7 підбирань, Сизов 4 + 3 передачі — старт, Санон 23 + 7 підбирань, Чумаков 0, Шундель 0