09:20 | 19 ноября 2019
У білоруському Мінську напередодні відбувся турнір пам’яті Семена Халипського.

У змаганнях серед інших взяли участь баскетболістки одеського ІнтерХіма.

Українки дійшли до фіналу, де поступилися господарям зі збірної Білорусі U-18.

Після стартового ривка білорусок, наші дівчата змогли скоротити відставання до одного очка, але як тільки ІнтерХім зміг наблизитися в рахунку, суперниці зробили ривок 10:0, а потім збільшили перевагу за рахунок перехоплень майже до 20 очок до закінчення першої половини.

Під час великої перерви Ірина Щипакіна змогла провести роботу над помилками, і за 2 хвилини до кінця третьої чверті від переваги збірної Білорусі залишилося лише 10 очок. На жаль, на більше одеситок не вистачило, позначився напружений ігровий графік команди. Підсумкові цифри на табло - 90:69 на користь господарок паркету.

Читайте: У Києві відбувся перший етап Суперліги Парі-Матч 3х3

У матчі за третє місце латвійська Колібрі перемогла збірну Молдови U-18 – 91:31.

Найкращою центровою турніру стала Анастасія Ковтун з ІнтерХіму. Ще одна одеситка Катерина Ткаченко стала найрезультативнішою.