Одеса в Харкові розгромила місцевих Соколів

16:20 | 10 ноября 2019
Команда Євгена Мурзіна й досі лишається без перемог в Суперлізі Парі-Матч.

Команда Євгена Мурзіна й досі лишається без перемог в Суперлізі Парі-Матч. Гості краще розпочали гру та відразу зробили комфортну різницю, яка і забезпечила спокійну кінцівку в Харкові.

Харківські Соколи заволоділи м’ячем на старті гри та відкрили лік набраним балам влучанням з середньої дистанції – відмітився Карім Джамар, проте, вже за декілька хвилин гості оформили ривок 9:0 та почали втікати у відрив. В Одеси добре працювали Мейсі та Холовей, які раз за разом тікали у швидкі відриви та набирали легкі бали, у той час як в харків’ян гра зовсім не клеїлася. Завершилась перша чверть за переваги гостей у 8 балів – 12:20.

У другій десятихвилинці глядачі у Харкові великих змін на паркеті не побачили: одесити продовжували нарощувати власну перевагу, а Соколи зусиллями Тіга намагалися бодай якось втримати різницю. Лише в кінцівці другого періоду команда Євгена Мурзіна зуміла дещо скоротити розрив у рахунку – 29:44.

Третя чверть стала кращою в матчі для Соколів. Головний тренер господарів Євген Мурзін знайшов потрібні слова для своїх підопічних в роздягалці і команда, вийшовши на паркет у третій чверті, почала боротися ніби на табло і не було різниці в 15 балів. Всі 10 хвилин в спорткомплексі точилася рівна боротьба, а наприкінці чверті Джамар своїм середнім зумів скоротити відставання до 11 балів. Проте, на більше команди Мурзіна в цій грі не вистачило.

Заключний період пройшов повністю за сценарієм Олега Юшкіна, відповідно Одеса здобула легку перемогу з рахунком 66:87.