Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг в Одесі ІнтерХім-СДЮСШОР

23:35 | 20 октября 2019
20 жовтня у Жіночій Суперлізі відбувся один матч.

20 жовтня у Жіночій Суперлізі відбувся один матч. Київ-Баскет в Одесі переміг ІнтерХім-СДЮСШОР 82:57.

Першу чверть суперниці провели у рівній боротьбі. Лише після влучання Краєвської гостям вдалося виграти цей ігровий відрізок. А вже у другій чверті підопічні Володимира Холопова "включили" агресію, стали більш уважно діяти у захисті і результат не забарився. На перерву команди пішли вже за 12-очкової переваги Київ-Баскета. У третій чверті ІнтерХім зумів нав'язати супернику свою гру - принаймні збільшити відрив киянкам вдалося мінімально. Але у четвертому періоді краща функціональна готовність гостей далася взнаки. Та й ігрове злагодження Київ-Баскета було вищим. Відчувалося, що у нього це був четвертий матч у чемпіонаті, а в одеситок лише другий. Аргументів, щоб зупинити киянок, підопічні Ірини Щипакіної не знайшли. То ж підсумкова перевага Київ-Баскета сягнула 25 очок - 82:57.

Одразу ж дві гравчині гостей Вероніка Любінець (22+13пб) і Дар'я Завидна (11+11пб) оформили дабл-дабл. Відзначимо і результативність Вікторії Кондусь - 20 очок. У складі ІнтерХіма найрезультативнішою виявилася Олена Бойко, яка минулий сезон відіграла за Київ-Баскет - 22 очка.

Тепер на переможниць очікує столичне дербі - 23 жовтня у столичному Палаці Спорту Київ-Баскет зіграє з чинним чемпіоном Динамо-НПУ.