Хімік завдав Запоріжжю другої домашньої поразки за тиждень

19:50 | 20 октября 2019
Запоріжжя та Хімік після поразок в п’ятницю проводили очну зустріч на майданчику команди Валерія Плеханова.

Хімік заволодів перевагою у дебюті гри, реалізувавши 4 з 7 триочкових за першу чверть, у той час як господарі виконали 6 хибних дальних кидків. Запоріжці підтягнулись під кінець першого 10-хвилинного відрізку, скориставшись серією підбирань на чужому щиті та енергійною роботою у нападі від Брендона Рендольфа. Але у захисті у команди Валерія Плеханова проблем вистачало — запоріжці пропустили 29 очок, дозволивши чемпіону отримати 9 балів переваги.

У другій чверті Хімік двічі схибивши з дальньої відстані, відмовився від триочкових атак, і в цілому в нападі діяв вже не так впевнено. Цим скористалися господарі, у яких ще за першу половину 18 очок набрав Рендольф, скоротивши відставання перед великою перервою до 6 балів. Запоріжці малу серйозну перевагу на підбираннях, що допомогло їм набрати 12 очок другого шансу ще у першій половині при лише 4 у Хіміка.

У третій чверті господарі продовжили погоню і продовжили успішно. Запоріжжя діяв агресивніше за суперника і зумів остаточно повернутись у гру, отримавши 4 очки переваги перед заключною чвертю.

Але вирішальний відрізок був за Хіміком, який швидко повернув собі лідерство, зробивши ривок 11:4 в дебюті четвертої чверті. Салліван за підтримки українців Марченка та Войналовича вели гру гостей в атаці, у той час як Запоріжжя втратив темп, почав помилятись у нападі та відпустив перемогу. Команда Віталія Степановського нав’язала супернику свою гру у четвертій чверті і виграла матч з рахунком 88:81. Запоріжці вдруге поспіль програли вдома, а Хімік здобув свою першу виїзну перемогу сезону.

У гостей варто відзначити американський тандем Вільямс та Салліван, які набрали по 19 очок, а Марченко, закинувши 3 з 6 триочкових, відзначився 15 балами.

Запоріжжя свій наступний матч зіграє 1 листопада на виїзді проти Черкаських Мавп, а Хімік 2 листопада вдома прийматиме Миколаїв.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя — Хімік 81:88 (20:29, 21:18, 26:16, 14:25)

Запоріжжя: Сталлворт 8 + 4 передачі, Рендольф 22 + 5 підбирань + 6 передач, Нємцу, Шевченко 11 + 7 підбирань, Сіммонс 13 + 8 підбирань - старт; Буц 1, Кожем'якін 16, Титов 5, Харріс 5.

Хімік: Вільямс 19 + 6 передач, Козак 2, Марченко 15, Ковальов 6 + 6 підбирань, Угба 8 + 4 підбирання - старт; Рябчук 2, Рахімшаіков, Войналович 11 + 6 підбирань, Горобченко 6 + 4 передачі, Салліван 19 + 7 підбирань - 5 втрат