Миколаїв здобув першу перемогу в сезоні

08:50 | 18 октября 2019
Команда Віталія Чернія на домашньому паркеті на останніх секундах матчу вирвала перемогу у новачків Суперліги Парі-Матч – Харківських Соколів із рахунком 74:73.

Корабели з перших секунд гри окреслили свою перевагу виграним спірним м’ячем, відскоком на чужому щиті та ефектними трьома балами від американця Давела. Соколи перші бали зуміли набрати лише на третій хвилині гри зі штрафної лінії: двічі точним був Джамар.

Після цього на пракеті декілька хвилин команди вели рівну боротьбу, але вже в другій половині чверті миколаївці при рідних трибунах зуміли оформити ривок та повести у грі +8 після вдалого середнього від Адедирана. Ще за хвилину після вдалого проходу від того ж Адедирана різниця в рахунку склала вже 10 балів. Завершився стартовий відтинок з рахунком 21:14.

В другій чверті гості зуміли досить швидко відігратись та вже на другій хвилині рахунок зрівняти: три поспіль дальніх забили Джексон та Бояркін.

Господарі зусиллями невтомного капітана Онуфрієва намагалися знову втікти у відрив, але харків’яни вже своїх опонентів не відпускали, хоча й самі переломити хід гри та вийти у лідери також не могли. Перша половина гри завершилась за мінімальної переваги команди Віталія Чернія – 32:31.

В другій половині матчу корабели знову заволоділи ініціативою та віддалилися у рахунку на відстань десяти балів: продовжував активно працювати Адедіран, допомагали досвідченому бігмену капітан та за сумісництвом кращий снайпер господарів паркету Онуфрієв. Проте, в останньому періоді Соколи знову підібрались впритул.

Вирішувався ж матч на останніх секундах гри: Миколаїв увійшов в клатч-тайм маючи перевагу в 1 бал за хвилину до закінчення гри, гості ж на останніх секундах у своїх спробах були не точними.

74:73 – перша у сезоні перемога для одноіменної команди з Миколаєва.

Найкращий гравець:
Кращими сьогодні став захисник корабелів - Віталій Зотов. На його рахунку 10 очок, 11 результативних передач та 8 підбирань.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат
Миколаїв, СК Надія

Миколаїв – Харківські Соколи – 74: 73 (21:14, 11:17, 30:22, 12:20 )

Миколаїв: Зотов 10 + 11пб + 8пб, Луценко 15, Роббі 6, Онуфрієв 16, Приймак 8, Юрченко 0, Хохоник  2, Давидюк 1, Адедиран 8.
Харківські Соколи: Джамар 4 + 5пб, Тіг 15 + 6пб, Джексон 18 + .пб, Жаліс 10, Тарасенко 7, Бояркін 17, Козлов 0, Удоденко 0.

Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії