Прометей яскраво обіграв Миколаїв

22:20 | 06 октября 2019
Команда Карлієкса Мужнієкса на домашньому паркеті не залишила шансів гостям з Миколаєва.

Команда Карлієкса Мужнієкса на домашньому паркеті не залишила шансів гостям з Миколаєва. Господарі зі старту гри захопили ініціативу та не давали сумніватися у своїй перемозі до самого кінця зустрічі.

Корабели першими відкрили рахунок у грі зусиллями Брістола, на що зірковий легіонер господарів Ренді Калпеппер вже за декілька секунд відповів своїм влучним дальнім пострілом. Після цього на паркеті близько хвилини точилася рівна боротьба, але три бали від Макса Конате на третій хвилині зустрічі змусили наставника Миколаєва брати першу хвилину.

Після цього Прометей і надалі намагався відірватися у рахунку, але Брістол та Адидіран були проти цього та скорочували відставання. Перша ж чверть закінчилася надрезультативно: 34:32 на користь господарів.

В другій десятихвилинці Калпеппер на компанія продовжили поливати кільце суперника влучними триочковими кидками, на що гості подекуди також відповідали точними кидками, але все ж, неймовірна статистика 10 з 12 дальніх у першій половині та 13 балів + 10 асистів від Калпеппера не залишили Миколаєву втриматися на рівних в цьому періоді. Ефектне ж завершення для вболівальників у Кам’янському забезпечив Малік Трент, який  потужно вдарив згори на останній секунді першої половини.

Друга частина матчу була насичена не меншою кількістю хайлайтів від обох команд: у господарів феєрив Ренді Калпеппер, Макс Конате, а в кінцівці ввімкнувся і Ілля Сидоров, який влучив наддальню спробу із супротивом з 8 метрів. В Миколаєва ж хорошу гру демонстрували Брістол, Роббі та Адедиран. На трьох ці гравці набрали 38 балів. Проте, на жаль, зачепитися за боротьбу коребели все ж не змогли. В підсумку перемога новачків Суперліги Парі-Матч з рахунком 115:86.

Найркащий гравець:

Кращим сьогодні був зірковий легіонер Прометея – Ренді Калпеппер. На рахунку досвідченого американця 30 балів, 12 передач, 5 перехоплень та 3 підбирання.