Хімік з сотнею обіграв Одесу

19:05 | 05 октября 2019
Чинні чемпіони в стартовій грі Суперліги Парі-Матч виявився сильнішим за своїх географічних сусідів – Одесу.

Першими відкрили рахунок в матчі гості паркету – Денис Носков в першій ж атаці своєї команди влучив середній кидок, на що южненці спочатку спробували відповісти триочковим від Марченка, але зрівняти рахунок вийшло лише з другої спроби – точним був Вільямс.

Надалі впродовж всього періоду обидві команди демонстрували рівну гру: в одеситів запалював Артамонов, а в Хіміка добре виглядав молодий Артем Ковальов. Закінчилась перша чверть з рахунком 22:25 на користь гостей.

Друга десятихвилинка вийшла у команд ще більш результативною: на двох за 10 хвилин команди набрали 54 бали. На провідних ролях у команд в цей час були Марченко, який розкидався з дальної дистанції, та Мейсі в Одеси.

Закрив ж першу половину гри ефектним баззером з центру майданчику новачок  южненців – Айзея Вільямс – 50:51.

У третьому періоді команда Віталія Степановського швидко вийшла вперед і зуміла забезпечити мінімальний відрив. В цьому відрізку продовжив добре себе показувати Артем Ковальов. Перед останньою десятихвилинкою господарі паркету зуміли забезпечити собі 8 балів переваги, які у підсумку і забезпечили перемогу діючим чемпіонам країни.

100:94 – перемога Хіміка.

Герої матчу
В гостей сьогодні слід відзначити Мейсі та Артамонова. Ці два гравці всіма силами намагалися врятувати гру в Южному, проте Хімік виявився сильнішим.

В господарів ж сьогодні яскраво себе проявив Артем Ковальов. На рахунку молодого українця 20 очок та 5 підбирань.