Дніпро – володар Суперкубку України

01:20 | 22 сентября 2019
Команда Дениса Журавльова виграла першу нагороду баскетбольного сезону 2019/20.

Команда Дениса Журавльова виграла першу нагороду баскетбольного сезону 2019/20. В рідних стінах дніпряни поступились Хіміку з різницею у три бали (82:85), проте виїзна перемога з перевагою у 15 дозволила саме господарям завоювати перший в сезоні титул!

Дніпро першими відкрили рахунок у матчі: форвард Дмитро Глебов спочатку заробив та реалізував ендван, а після цього додав ще два бали у наступній атаці.

Хімік ж перші бали з гри набрав зусиллями легіонера Югба лише на четвертій хвилині матчу. Ще через хвилину команди відправилися на хвилинну перерву, а статистика засвідчувала зовсім не втішну кількість влучних кидків з гри для гостей – 1/12 саме стільки закинув Хімік за стартові хвилини зустрічі.

Проте, южненці оформили ривок 6:0 в кінцівці періоду і змогли підібратися до Дніпра на відстань лише одного балу.

У другому періоді команди продовжили грати практично рівно, не відпускаючи одне одну у відрив. У Дніпра добре працював Глебов, який заробив 9 балів за першу половину, а в Хіміка кращим був Вільямс – на рахунку американця  9 балів. Завершилась ж перша половина за рахунку 40:47 на користь господарів паркету.

Третя десятихвилинка розпочалася з активностей від Глебова, який забив з середньої, та від Вільямса, який також забив два, але ще й з фолом.

Читайте: Київ-Баскет зіграє проти іспанського Бургоса за місце в групі Ліги чемпіонів — квитки вже у продажу

Після цього дніпрянам вдалося збільшити перевагу до 9 балів, але в останньому періоді команда Віталія Степановського все ж зуміла зібратися, скоротити відставання та навіть на останніх хвилинах вийти вперед у рахунку. За 2 хвилини до завершення гри юженці повели +5 та, здавалося, спіймали кураж, але все той же невтомний Дмитро Глебов влучив дальній і виконав перехоплення в наступній атаці, чим запал гостей дещо знизив.

В підсумку Хімік переміг, але завдяки різниці першої гри, де Дніпро переміг +15 – саме дніпряни стали володарами Суперкубку України з баскетболу.