Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем Ліги чемпіонів

02:05 | 20 сентября 2019
Напередодні матчу-відповіді першого кола кваліфікації Ліги чемпіонів Київ-Баскет провів відкрите тренування у Палаці спорту.

Напередодні матчу-відповіді першого кола кваліфікації Ліги чемпіонів Київ-Баскет провів відкрите тренування у Палаці спорту. За добу у протистоянні з австрійським Капфенбергом стане зрозуміло, хто пройде до наступного етапу.

На головній арені України під керівництвом Айнарса Багатскіса тренувалися усі ті, хто взяв участь у першому матчі в Австрії два дні тому. Тоді, нагадаємо, суперники зіграли внічию 66:66. У першій грі наставник Київ-Баскета був незадоволений повільним темпом гри, помилками у захисті. Над  усуненням цих проблем команда працювала і на відкритому тренуванні. Перед його початком тренери з гравцями розібрали відео першого матчу, вказали на помилки. А потім - півтори години інтенсивної роботи на паркеті: розминка під орудою тренера з фізпідготовки Маріса Брузікса і фізичні навантаження на розігріті м'язи. Комбінації змінювалися швидкими проривами, і кидки з різних відстаней неодмінно - треба добре пристрілятися до кілець в Палаці спорту. Адже для проходу до наступного раунду кваліфікації Київ-Баскету потрібна тільки перемога. Матч розпочнеться о 19-й.

Квитки на матч Київ-Баскет - Капфенберг купуйте за посиланням.

Айнарс Багатскіс, головний тренер Київ-Баскета: - нам треба думати про свій баскетбол, про його якість, про виконання тренерського задуму. Ми намагалися збагнути, чому ми зіграли там так, як зіграли. Суперник не здивував. Те, що ми дозволили одному гравцю стати Аланом Айверсоном, ось це здивувало. Я не хочу драматизувати ситуацію. Ми маємо зібратися і виконати те, що ми готуємо у захисті і нападі. Перше і найголовніше – прискорити гру. Австрійці дуже добре почуваються у повільному баскетболі. Про це свідчить статистика першого матчу. Вони у швидких відривах закинули рівно нуль! А ми мали підтримувати високий темп гри завдяки ротації. Перед сезоном ми так і робили. Зараз ми розбиралися, чому ми там так не зіграли. Так, дорога забрала забагато сил, але це не виправдання, чому ми так зіграли. Просто треба зіграти у свій баскетбол, у свою гру.

Максим Пустозвонов, капітан Київ-Баскета: - це той самий випадок, коли у минулій грі не вони виграли, а ми самі віддали перемогу. Я не можу сказати, що ми виконували усе те, що від нас вимагали на майданчику, як ми грали на тренуванні, як нам вдавалося у передсезонних спарингах. Нам треба нав’язати їм свою гру, не піддаватися на їхній повільний, в’язкий баскетбол. Це не наша гра. Наша гра – швидкий перехід від захисту до нападу, добре відзахищатися. Я сподіваюся, завтра у нас буде повний зал. Вболівальники прийдуть і підтримають нас, а ми зробимо усе, щоб перемогти.

В’ячеслав Петров, гравець Київ-Баскета: - нам потрібно в першу чергу уникати безглуздих втрат, яких ми припускалися в Австрії. Ми передивилися відео перед тренуванням і пересвідчилися – їх було забагато. Думаю, це було нашою головною проблемою. Усе, до чого ми готувалися, ми там зустріли. Нічого нового і надприроднього, ми до усього були готові. А деякі невірні рішення, непотрібні невимушені втрати призвели до нічийного рахунку. Тепер буде простіше. Ми граємо вдома і у суперника нема ніякого запасу. Усе розпочнеться з рахунку 0:0. Я сподіваюся, прийде чимало вболівальників, які будуть нас підтримувати, а ми спробуємо віддячити їм якісною грою.

Источник
Баскетбол 20:35 | 29 мая 2020 В’ячеслав Кравцов: навіть не знав, що скаут з Детройта приїхав на мою гру проти Дніпра Баскетбол 17:50 | 29 мая 2020 Прометей запрошує юних баскетболістів до клубної академії Баскетбол 15:20 | 29 мая 2020 Олександр Мунтян: добре, що на Кубку буде компенсація нестачі ігрової практики для команд ВЮБЛ Баскетбол 13:50 | 29 мая 2020 Онлайн курси ФБУ: відео лекції Олександра Мунтяна Баскетбол 08:05 | 29 мая 2020 Кейсі Шеферд: вдячний вболівальникам та тренеру Київ-Баскета Баскетбол 18:05 | 28 мая 2020 ФБУ поновить змагання 3х3 і молодіжну першість та завершила сезон Першої ліги Баскетбол 15:50 | 28 мая 2020 Віталій Черній: перед нами стоять високі цілі, від цього і будемо відштовхуватися Баскетбол 13:05 | 28 мая 2020 Володимир Дубинський: з Чернієм зустрічалися ще два роки тому Баскетбол 08:20 | 28 мая 2020 Баскетбол на карантині: остаточна зупинка Франції та повернення Іспанії Баскетбол 21:50 | 27 мая 2020 Віталій Черній — новий головний тренер Прометея

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа Д
09 сентября 2013
Группа А
09 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013