Київ-Баскет виграв четвертий спаринг у Латвії

14:05 | 10 сентября 2019
9 вересня Київ-Баскет продовжив ігрову сесію на навчально-тренувальних зборах у Латвії.

9 вересня Київ-Баскет продовжив ігрову сесію на навчально-тренувальних зборах у Латвії. У Ризі підопічні Айнарса Багатскіса перемогли естонський Авіс Утілітас Рапла 89:74.

Перемога далася киянам непросто. Суперник виглядав дещо розгубленим лише у першій чверті, яку Київ-Баскет виграв доволі переконливо 25:10. Але вже у другій десятихвилинці естонці оговталися і фактично вирівняли гру. На перерву команди пішли за рахунку 51:34 на користь Київ-Баскета. Друга половина матчу пройшла у впертій боротьбі. Заключну чверть Авіс Утілітас навіть виграв 16:14. Але компенсувати провал у першій чверті повністю йому не вдалося. 89:74 - перемога українського клубу.

Звітний поєдинок був четвертим на зборах. До цього Київ-Баскет двічі переміг Калев (93:77, 84:75) і на початку зборів здолав VEF 79:56.

Нагадаємо, сезон для Київ-Баскета розпочнеться з кваліфікаційного матчу Ліги чемпіонів. Підопічні Айнарса Багатскіса 17 вересня зіграють на виїзді з чемпіоном Австрії Капфенбергом. Матч-відповідь – 20 вересня у київському Палаці спорту.