Збірна України U-14 зіграла в нічию з Болгарією

22:35 | 25 августа 2019

Молодша кадетська чоловіча збірна України продовжує виступи на Slovenia Ball. Цей турнір є своєрідною першістю Старого Світу для збірних U-14, адже офіційні чемпіонати Європи розігрують починаючи з U-16. У черговому матчі підопічні Дмитра Коломийченка вдруге грала з Болгарією. Якщо в першій грі українці без питань обіграли своїх суперників - то сьогодні в Словенії був зафіксований нічийний рахунок - 67:67.

Болгари краще розпочали поєдинок та заволоділи перевагою зі стартових секунд матчу - 17:25 після стартової чверті. В другій десятихвилинці наші хлопці зуміли зібратися та зіграти рівно, навіть скоротили відставання на один бал. Вирішальний ривок стався у третьому періоді, коли українська команда зуміла зібратися та все ж наздогнати болгарів. В підсумку рівний рахунок після трьох чвертей і все мало би вирішитися і останній, але, і на заключних хвилинах юнаки грали рівно, а табло в залі зафіксувало доволі рідкісний для баскетболу нічийний результат - 67:67,