Збірна України U-18 впевнено обіграла Болгарію

21:05 | 02 августа 2019
Чоловіча юніорська збірна України без проблем розібралася зі своїми однолітками  Болгарії на Чемпіонаті Європи у Румунії (дивізіон В) в боротьбі за 9-16 місця.

Болгари перші відкрили рахунок у матчі вже на восьмій секунді матчу, але вже в першому власному нападі українська команда рахунок зрівняла зусиллями Ігора Сергеєва – 2:2. Після цього наші суперники оформили невеликий відрив у 5 балів, але вітчизняна збірна дуже швидко цю різницю нівелювала. Загалом ж на старті зустрічі обидві команди грали рівно та дуже результативно. Проте, за 3 хвилини до першої перерви болгари забили аж 21 бал в наш кошик, на що головний тренер не зміг дивитися спокійно та взяв хвилинну перерву. Це допомогло і за підсумками чверті українська збірна пропустила лише 25 балів, і той час як набрала 27.

В другому періоді результативність команд дещо знизилася: обидва колективи стали приділяти більше уваги роботі на своїй частині паркету, як результат українець Микита Роздобудько відкрив лік набраним балам збірної в чверті лише на третій хвилині гри. Проте, ближче до завершення першої половини гри баскетболісти повернули собі початкові швидкості та продовжили грати у результативний та рівний баскетбол. На велику перерву українці могли піти відстаючи лише на одну влучну атаку, але за декілька секунд до сирени болгарин Іванов влучив три та поставив крапку в чверті – 42:48 після стартових двох періодів.

В третьому періоді підопічним Олександра Ворони вдалося переломити хід гри та заволодіти ініціативою: українці добре захищались та продовжували надзвичайно добре працювати в нападі, про що свідчить той факт, що всі п’ятеро баскетболістів стартового складу за підсумками гри здобули понад 10 балів, а Сергеєв та Шульга і взагалі зупинилися за крок від дабл-даблу.

Всю другу половину матчу гра проходила за сценарієм нашої збірної, а всі зусилля болгарів бодай якось врятувати гру були марними – 97:74 перемога збірної України.