Збірна України впевенено перемогла Чорногорію і зіграє в матчі за 9 місце чемпіонату Європи

10:35 | 21 июля 2019
Чоловіча збірна України віком до 20 років здобула свою третю перемогу на чемпіонаті Європи (Дивізіон А).

Чоловіча збірна України віком до 20 років здобула свою третю перемогу на чемпіонаті Європи (Дивізіон А). В матчі за 9-12 місця команда Валерія Плеханова перемогла збірну Чорногорії.

Наші хлопці традиційно для себе вдало стартували, вигравши першу чверть, продемонструвавши солідну гру в захисті. За 10 хвилин українці пропустили лише 12 очок, спровокували 7 втрат у суперника і отримали 8 очок переваги. Зробивши ривок 10:2 у другій десятихвилинці, наша молодіжка після цього дозволила супернику вирівняти гру. Чорногорці зменшили обсяг браку, покращили відсоток влучань та навіть мінімально виграли другу чверть, але команда Плеханова залишила за собою лідерство перед другою половиною.

Третя чверть вийшла найменш результативною в цьому матчі – за цей ігровий відрізок команди на двох набрали лише 24 очки, а збірна України продовжувала контролювати хід гри. Ключовий міні-ривок відбувся на екваторі четвертої десятихвилинки, коли два поспіль перехоплення з результативними завершеннями від Головичика та Кохака повернули нам двозначу перевагу та фактично вирішили усі питання в цій грі.

Чоловіча збіран України довела матч до перемоги та вийшла у гру за 9-10 місця, в якій завтра о 18:15 протистоятиме переможцю пари Словенія – Греція.

В матчі проти Чорногорії 21 очко та 8 підбирань до активу записав Андрій Войналович (РЕ 21), а Іссуф Санон до 19 очок додав 7 підьбирань, 3 передачі, 3 перехоплення та 2 блок-шота (РЕ 24).Корисно зіграв і Дмитро Головчик, який, вийшовши з лави, приніс 13 очок, 7 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення (РЕ 19). Відзначимо, що через пошкодження плеча пропускав гру один з лідерів команди Андрій Грицак.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки. Дивізіон А. Матч за 9-12 місця

Україна – Чорногорія 72:56 (20:12, 21:20, 13:11: 18:15)

Україна: Войналович 21 + 8 підбирань. Санон 19 + 7 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення + 2 блок-шота, Козак 7 – 5 втрат, Коваль 0, Міхеєв 0 + 7 підбирань – старт, Головчик 13 + 7 підбирань + 4 передачі + 2 перехоплення, Мельник 5, Сорочан 3, Бондаренко 2, Лук’ян 2, Титов 0