Сергій Павлов: можу грати ще краще

08:50 | 09 июля 2019

Найкращий молодий гравець Суперліги Парі-Матч сезону-2018/19 у складі южненського Хіміка Сергій Павлов став найрезультативнішим у матчі чвертьфіналу баскетбольного турніру Універсіади Україна – Канада. Його 31 очко з 7 підбираннями допомогли нашій команді вийти в півфінал.

Читайте: Україна перемогла Канаду та вийшла у півфінал Універсіади-2019

Одразу після поєдинку баскетболіст прокоментував його перебіг.

- Головне – реалізували штрафні в кінці матчу, коли вони почали нас пресингувати. Ми добре почали третю чверть, полетіли триочкові. Головним було не піддатися на їхню швидку гру, витримати фізично. Почали ми не дуже вдало, але таки виграли. То ж уже в четвірці найсильніших, хочемо більшого. Далі буде дуже цікаво. Про наступного суперника Австралію ще нічого не знаю. Та будемо переглядати і готуватися до матчу.
Цей поєдинок проти Канади напевно був наразі найважчим з усіх на Універсіаді. Не вважаю, що в мене сьогодні абсолютно все виходило. Думаю, можна ще краще грати. Приємно, що нас активно підтримували дівчата з жіночої команди та вболівальники, перекрикували канадців. Знаю, що за нами слідкують в Україні, то ж всім вітання.

Нагадаємо, у півфіналі наша команда грає 9 липня проти Австралії. Початок о 21:00. Трансляція на каналі XSport.