Товариський турнір в Києві: Україна U-20 розгромила Словаччину U-20

06:35 | 21 июня 2019
Збірна України U-20 свій перший матч на Міжнародному турнірі в Києві проводила проти одноліток із команди Словаччини, яка гратиме у Дивізіоні В чемпіоната Європи.

Підопічні Валерія Плеханова впевнено виграли першу половину: господарі, домінували на щитах, краще рухала м’яч та припустилася меншої кількості втрат. При цьому Україна мала посередній відсоток влучань, реалізуавши 38% кидків з гри (18% - триочкових). Ще до великої перерви Валерій Плеханов надав ігровий час всім 14 гравцям, які були в заявці і лише один з них – Денис Клевзуник не встиг відзначитись набраними очками. У другій половині він цю ситуацію виправив. Перевага ігрова та за всіма статистичними показниками отримала своє відображення на табло – 41:27 на користь України після двох чвертей.

У третій чверті наші хлопці збільшили робочий темп у нападі, продовжувала добре рухати м’яч та не збавляли обертів у захисті. Ще один позитивний момент, це те що ми не програвали відрізки, коли на майданчику знаходились гравці лави. Валерія Плеханов продовжував експерементувати, ротуючи склад та тестуючи різні поєднання. Негативним моментом у грі нашої команди став низький відсоток реалізиції дальніх кидків – за гру українська молодіжка закинула лише 3 з 19 триочкових.

В цілому ж, Україна U-20 домінувала протягом всього матчу та здобула переконливу перемогу в першому контрольному матчі перед чемпіонатом Європи – 83:54.

Свій наступний матч команда Валерія Плеханова зіграє завтра, 21 червня, проти співвітчизників з команди U-18.

Товариський турнір в Києві. СК Мередіан

Україна U-20 – Словаччина U-20 83:54 (26:16, 15:11, 23:15, 19:12)

Україна: Войналович 13, Грицак 11 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Титов 7 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Козак 5 + 4 передачі, Сорочан 4 – старт, Мельник 8 + 5 підбирань, Головчик 6, Логінов 6 + 4 підбирання, Коваль 6 + 5 підбирань, Лук’ян 5, Бондаренко 4 + 6 передач, Чмиренко 4, Клевзуник 2, Ємець 2

Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії