ВЮБЛ (дівчата-2006): СДЮСШОР №5 - чемпіон!

07:05 | 22 мая 2019
21 травня у Дніпрі відбулися  матчі третього ігрового дня фінального туру ВЮБЛ серед команд дівчат 2006 року народження.

21 травня у Дніпрі відбулися  матчі третього ігрового дня фінального туру ВЮБЛ серед команд дівчат 2006 року народження. У заключному поєдинку титул розігрували господарки, СДЮСШОР №5-1, і ДЮСШ (Нововолинськ).

У протистоянні дніпрянок і дівчат з Західної України рівна боротьба тривала до четвертої чверті. Підопічним Олександра Чередниченка вдалося виграти першу чверть з триочковим відривом, але вже у другій десятихвилинці волинянки налагодили командну гру і не поступалися на паркеті у жодному з ігрових компонентів. По-перерві градус суперництва не знизився. Але дніпрянки потроху нарощували перевагу.

По-чемпіонськи дівчата зі СДЮСШОР №5 провели заключну чверть. Щоб не залишалося жодних сумнівів у тому, хто переможець, дніпрянки другу половину чверті провели блискуче, здійснивши очковий ривок 8:0. Далася взнаки і краща фізична готовність господарок, і підтримка рідних стін, і бажання здобути титул. У підсумку 59:40 на їхню користь.

Найрезультативнішою у золотому матчі стала капітан СДЮСШОР №5 Вероніка Семикашева - 20очок. Її колега по команді Еліна Синякова оформила дабл-дабл (19оч+16пб).

Читайте: У Дніпрі фінішував сезон ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н.: фотогалерея

Бронзові нагороди здобули дівчата з ВЕНЕТО-Черкаси. Підопічні Олени Фатнєвої перемогли ДЮСШ-Бердянськ 70:63. Капітан морячок Дар'я Бірюк набрала у звітному поєдинку 42 (!) очка. У Аріни Фатнєвої з Черкас - 28 набраних.

Після завершення матчів було визначено символічну п'ятірку та MVP фінального туру.