Бошкович: збірна України першою зайде у новенький комплекс у Подгориці

15:20 | 15 мая 2019

Жіноча національна збірна України починає підготовку до чемпіонату Європи, який стартує наприкінці червня. Про плани підготовки команди розповів головний тренер Горан Бошкович.

- Скажіть чому у цикілі підготовки до чемпіонату Європи національної команди заплановані саме у Подгориці, де збірна фактично збереться вперше у цьому році?

Зараз там створено прекрасні умови для нашої роботи, прекрасний готель, середньогір’я, новісінька зала для мене велика честь, що збірна України стане взагалі першою командою, яка розпочне роботу у Бемакс арені. Тому початок зборів заплановано саме тут. Підготовка зборів – це завжди складно, але це звичайні проблеми, які ми тут можемо швидко розв’язати.

- Вболівальників у процесі підготовки зазвичай найбільше цікавлять товариські гри, що заплановано?

У нас будуть дуже хороші суперники, заплановані зустрічі із Чорногорією, Францією, Італією, Китаєм, з деякими із цих команд ми будемо навіть грати двічі. Так що вболівальникам буде цікаво.

- Які завдання стоять перед вами і командою на перший період?

Наше завдання зараз закласти базові речі, основу для нашої подальшої роботи, а також створити хорошу атмосферу і внутрішню командну хімію.

- Цікаво, які ж інструменти досягнення хорошої атмосфери у команді?

Той хто дізнається про ці інструменти, має загинути )) звісно, це жарт, у кожного тренера є свої рецепти. Насправді це прості речі, які так у двох словах не поясниш, тому хай це будуть наші внутрішньо командні справи.

- Якщо подивитися на розширений список команди, то в ньому чимало прізвищ молодих кравчинь: Ковтун, Любинець, П’янтак, Уро-Ніле, Фастова, Цюбик.

Взагалі я хочу зібрати усіх найкращих гравців, які є у країні на даний момент і які мають можливість зіграти на Євробаскеті і немає жодного значення чи у списку найкращих будуть перспективні баскетболістки, чи ветерани. Хтось із цих дівчат не зможе бути із нами, але на зборах у нас буде 14 баскетболісток.

- Ви особисто стежили з дівчатами чи визначальними були рекомендації ваших асистентів?

Так я особисто дивився багато ігор, але разом із тим я завжди на контакті із моїми помічниками Радуловічем і Кочубей, які постійно тут працюють в Україні і ми обговорюємо усіх кравчинь, які виступають у нашому чемпіонаті.

Читайте: Інна Калюжна: такі моменти не забуваються

- Щодо інформації по суперниках, ви уже почали її збирати?

Ми стежимо за нашими опонентками, але у першу чергу ми маємо бути зосереджені на нашій особистій роботі.

- Які завдання на Євробаскет, чого можна досягти із цією командою?

Наше завдання концентрувати на кожному поєдинку і рухатися по турніру матч за матчем, а не думати про можливі досягнення. Завдання бути уважними до того що ми робитимемо на майданчику, як саме ми будемо грати.

Источник
Комментарии