Баскетболістки Дніпра в драматичному фіналі вибороли титул у ВЮБЛ (дівчата-2002)

17:35 | 03 мая 2019
У столичному СК Меридіан 3 травня фінішував фінальний етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд дівчат 2002 року народження.

Вирішальний поєдинок господарів з КСЛІ-Київ-Баскет проти СДЮСШОР-5-ДВУФК з Дніпра за драматизмом виявився гідним фіналів найвищого професіонального рівня. Гості з Дніпра лише на останніх секундах овертайму вирвали перемогу – 82:80.

Саме гості захопили ігрову ініціативу на початку зустрічі. Вони виграли дві стартові чверті, забезпечивши на велику перерву 10 очок переваги.

Втім господарі віднайшли сили, аби переломити хід боротьби. До кінця зустрічі киянки відігралися та вийшли вперед. Ще за секунду до кінця основного ігрового часу КСЛІ мали три очка переваги. Але вони сфолили, коли Бідняк атакувала кільце з-за дуги. Остання влучно виконала всі три штрафні, перевівши гру в овертайм.

Киянки захопили перевагу з початком овертайму, та суперниці знову наздогнали. Перемогу приніс заключний ривок 6:0. Вирішальні два очки закинула та ж Бідняк.

Саме Софія Бідняк у підсумку стала найрезультативнішою в матчі – 32 очка та 20 підбирань.

У матчі за третє місце Переяслав переграв збірну Києва – 71:65.

Найрезультативнішими в цьому поєдинку стали Дарина Руденко (21 очко) та Карина Панчук (21) зі складу переможців.

За підсумками змагань визначено найкращих гравців.

MVP стала Софія Бідняк з команди СДЮСШОР-5-ДВУФК (Дніпро).