Жіноча Суперліга: Чайка вийшла до півфіналу

21:05 | 19 апреля 2019
19 квітня у Жіночій Суперлізі відбулися другі матчі чвертьфінальних серії до двох перемог.

19 квітня у Жіночій Суперлізі відбулися другі матчі чвертьфінальних серії до двох перемог. Чайці вдалося "вкластися" у два матчі, Франківськ відновив рівновагу у серії.

Рівненчанки провели феноменальну третю чверть, завершивши її 31:11 на свою користь. Здавалося б, Чайка вже не злетить, але ні - у заключній чверті підопічні Срджана Радуловича згуртувалися і видали потужну кінцівку. Ще на екваторі заключної  чверті після влучання Стадник Рівне вів +10 очок. Але господарки видали відрізок 14:0! Спірідонова зі штрафних на останній хвилині змогли тільки скоротити відставання до 68:70 - такий підсумок матчу. У півфіналі Чайка зіграє з переможцем регулярного чемпіонату Динамо-НПУ.

Натомість у паралельній чвертьфінальній парі боротьба триває. Франківськ зумів виграти вдома другий матч серії і тепер для визначення півфіналіста суперникам доведеться зустрітися втретє. Цей матч відбудеться 20 квітня у Франківську.

Жіноча Суперліга

Плей-оф, 1/4 фіналу

Другі матчі

19 квітня

м. Бердянськ

Чайка-ДЮСШ - Рівне-ОШВСМ 70:68 (11:10, 20:14, 11:31, 28:13)

статистика матчу

рахунок у серії 2:0

м. Івано-Франківськ

Франківськ-ПНУ - Львів 77:63 (17:19, 21:17, 25:12, 14:15)

рахунок у серії 1:1

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії