Секретна зброя Хіміка, потужний матч Петрова: моменти перших двох матчів півфінальну

17:35 | 09 апреля 2019
В півфінальних серіях плей-оф Суперліги Парі-Матч зіграно два стартових поєдинки – Хімік виграв обидва матчі у Дніпра, у той час як Київ-Баскет залишив Запоріжжя без переваги домашнього майданчика, вигравши одну з двох виїзних зустрічей.

Кирило Марченко – ікс-фактор Хіміка

Южненський Хімік виграв два стартових матчі півфіналу і повів в серії з Дніпром з рахунком 2:0. Лідери южненців зіграли на своєму рівні і колектив Віталія Степановського продемонстрував вже звичну для себе командну гру на обох сторонах майданчику. В обох матчах Дніпро вів боротьбу до останнього, але краще вирішальні відрізки проводили саме южненці, у складі яких варто відзначити гравця, який діючи непомітно протягом матчу, вирішував долю обох поєдинків.

Читайте: Море позитиву: Київ-Баскет провів «Тренування з зіркою»

За рахунку 71:67 21-річний снайпер Кирило Марченко влучив два поспіль кидки з дальної відстані у четвертій чверті першого матчу, зробивши перевагу своєї команди двозначною і фактично відправивши суперника у нокдаун. У другій грі захисник, також вистрелів у найважливіший момент, набравши 5 поспіль останніх очок Хіміка наприкінці основного часу зустрічі. Спочатку снайпер влучив триочковий та вивів команду вперед, а потім після “трьохи” у відповідь від Тимофеєнка перевів гру в овертайм, відправивши м’яч у кошик з сиреною.

Епічна розв’язка другого матчу в Южному

Те що відбувалося на паркеті СК Олімп наприкінці другого матчу півфінальної серії Хімік – Дніпро заслуговує окремої уваги. Давайте ще раз пригадаємо, як южненці зуміли врятуватись в домашньому матчі, поступаючись за 6 хвилин до закінчення четвертої чверті 12 очок:

Найкращий матч сезону від В’ячеслава Петрова

Бігмен Київ-Баскета В’ячеслав Петров став головним героєм першого матчу півфінальної серії з Запоріжжям. Гравець столичного клубу, вийшовши з лави, приніс своїй команді 28 очок (4/12 двоочкових, 3/3 триочкових, 11/12 штрафних), зробив 7 підбирань (2 у нападі), 4 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот, а його рейтинг ефективності склав рекордні для цього сезону 32 бали. Відмінна гра від одного з лідерів колектива Євгена Мурзіна:

Київ-Баскет не зупинив Трента у другій грі

Лідер Запоріжжя Малік Трент вчергове привів свою команду до перемоги – цього разу сталося це в другому матчі півфінальної серії. Американський захисник, як завжди вийшовши з лави, навбра 27 очок, ставши найрезультативнішим гравцем матчу. Трент реалізував 6/9 кидків з гри (1/4 триочкових), пробивши при цьому рекордні в цьому матчі 13 штрафних, 12 з яких досягли мети. Вдала гра американця у вирішальні моменти гри – Трент набрав 10 очок за останні 4 хвилини матчу – допомогли господарям втримати перевагу та зрівняти рахунок у серії.

Серії переїжджають до Києва та Дніпра

Тепер боротьба за вихід у фінал національної першості продовжиться в інших містах. В Києві вже точно буде зіграно два поєдинки: столичний Мередіан прийматиме матчі Київ-Баскет – Запоріжжя 10 та 12 квітня. В Дніпрі, як мінімум, буде зіграно матч 11 квітня і в разі перемоги колектива Дениса Журавльова серія продовжиться 12 квітня четвертою грою в цьому протистоянні. Київські матчі у прямому ефірі покаже телеканал Oboz TV, а дніпровські матчі транслюватиме XSPORT – не пропустіть!

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії