Хімік в овертаймі виграв другий матч в серії з Дніпром

20:50 | 08 апреля 2019
Южненський Хімік приймав Дніпроу другому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч.

Дніпро вдало розпочав матч, приголомшивши суперника агресивним захистом та цілою серією влучних дальніх. Команда Дениса Журавльова зробила потужний ривок, швидко отримавши двозначну перевагу у першій чверті, але Хімік втримав удар. Южненці прийняли гру, яку запропонував суперник та підтягувануся у рахунку, а у другій чверті взагалі заздогнав дніпрян та виграв першу половину.

12 очок Едвіна та 11 очок Сидорова допомогли господарям знайти свою хвилю у нападі а хороший захист - надолужити відставання від суперника. Як підсумок, «+2» за Хіміком після першої половини.

Третя чверть в цьому матчі визначальною не стала, але краще її провели гості, які зуміли отримати невеличку перевагу під заключною десятихвилинкою. Цього разу хороший відрізок провели, коли на майданчику знаходився Фесенко, який ділився м’ячем зі снайперами, коли на ньому опинявся дабл-тім.

Дніпро зробив ривок у заключній чверті, отримавши двозначну перевагу, але Хімік повернувся завдяки вдалій грі Павлова, якого підтримали американці. Головним героєм основного часу зустрічі став Кирило Марченко, який спочатку вивів команду вперед влучним триочковим наприкінці гри, а потім відповів на влучний дальній Тимофеєнка додаванням з сиреною, яке перевело гру в овертайм.

У додатковій десятихвилинці господарі дотисли Дніпро - дуже важливі очки набрали американці Едвін та Джонс. Хімік у фантастичому матчі здоув вольову перемогу і повів у серії - 2:0.