Київ-Баскет відкрив півфінал виїзною перемогою над Запоріжжям

21:05 | 05 апреля 2019
Переможець регулярного чемпіонату Запоріжжя приймав Київ-Баскет в першому матчі другого раунду плей-оф Суперліги Парі-Матч.

Перша половина пройшла за сценаріем Євгена Мурзіна, який зумів нав’язати супернику комфортний для його команди темп гри. Гості мали невеличку перевагу на чужому щиті, припустилися меншої кількості втрат та намагалися нав’язувати в’язку гру супернику у трисекундній.

Заволодівши перевагою у дебюті, гості лідирували у рахунку протягом всієї першої половини, пішовши на велику перерву за переваги в 3 очки. Господарі відійшли після невдалого старту лише в другій чверті, але виграти стартові 20 хвилин півфіналу не зуміли.

Напруга зросла ще більше у третій чверті. Команди багато фолили і півчверті займалися пробиттям штрафних. На цьому відрізку запоріжці зуміли вперше в матчі вийти вперед, але завдяки класній грі Петрова, який набрав 10 очок за десятихвилинку, кияни зуміли зберегти перевагу перед заключним ігровим відрізком.

Але в підсумку гра бігмена національної збірної України у другій половині стала визначальною для його колектива. Петров набрав ще 14 очок у заключній чверті і саме навколо цього гравця будувалась гра киян у вирішальні хвилини гри. Запоріжці лише дуже рідкими епізодами знаходили свій темп в цьому матчі  - здебільшого гра проходила під диктовку Київ-Баскета, який відкрив півфінальну серію виїзною перемогою. Гості мали перевагу за всіма ключовими статистичними показниками і довели матч, який тривав більше двох годин, до перемоги 94:86.

Другий поєдинок серії суперники проведуть в неділю, 7 квітня, також в Запоріжжі.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Півфінал. Перший матч

Запоріжжя - Київ-Баскет 86:94 (15:23, 22:17, 23:23, 26:31)

Запоріжжя: Холтон 18 + 6 підбирань + 3 передачі, Хілл 16 + 9 підбирань - 4 втрати, Кондраков 11 + 4 передачі, Мироненко 5, Пресслі 3 + 5 підбиринь + 2 блок-шота - старт, Трент 19 + 7 підбирань + 4 перехоплення, Шевченко 14 + 2 блок-шота, Овдеєнко 0, Буц 0

Київ-Баскет: Нванкво 11 + 5 підбирань, Крік 10 + 4 підбирання, Крутоус 9, Челован 6, Горобченко 3 + 8 передач - старт, Петров 28 + 7 підбирань + 4 передачі, Луценко 10 + 5 підбирань, Сандул 9 + 8 підбирань - 3 втрати, Латковіч 6, Носков 2

Рахунок у серії - 0:1