Олег Юшкін: "Сподіваємомося, що вболівальники стануть для нас шостим, сьомим і восьмим гравцем"

20:05 | 24 марта 2019
Головний тренер баскетбольної команди Одеса Олег Юшкін поділився своїми очікуваннями від чвертьфіналу плей-оф Суперліги Парі-Матч, який стартує вже в найближчу середу.

"Скажу чесно, регулярний чемпіонат склався для нашої команди не зовсім так, як нам би хотілося. На той був цілий ряд причин, але про них будемо говорити потім. Наразі всі наші думки зосереджені на плей-оф".

"Чого гріха таїти, нам дістався дуже складний суперник. Хоча, коли займаєш шосте місце в чемпіонаті, на легкого суперника розраховувати наївно. Дніпро в цьому сезоні виграв Суперкубок і Кубок України. Це одна з найбільш укомплектованих і зіграних команд чемпіонату. Тим цікавіше буде для нас цей виклик ".

"Чи можуть зіграти ключову роль в цьому протистоянні наші американські легіонери? Безумовно, Мейсі і Мартін посилили і урізноманітнили нашу гру. Але не можна навіть допустити думки, що один або два баскетболіста можуть виграти таке протистояння. У плей-оф мені потрібен абсолютно кожен гравець нашої команди. Навіть ті хлопці, які грали рідше за інших, повинні бути готові в будь-який момент з'явитися на паркеті і принести максимальну користь. Дніпро грає дуже широким складом. Тому мені знадобиться допомога від кожного. Виграти у такого суперника можливо тільки при позамежній самовіддачі і максимальній концентрації. Ну і, звичайно, ми дуже сильно сподіваємося на те, що в ключовому домашньому матчі з Дніпром наші вболівальники стануть для нас шостим, сьомим і восьмим гравцем! "

Нагадаємо, що другий матч чвертьфіналу плей-оф Суперліги Парі-Матч Одеса - Дніпро відбудеться в Одесі в суботу, 30 березня. Початок о 16.00!

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії