Збірна України здобула першу перемогу в Італії

21:20 | 28 февраля 2019
Чоловіча юніорська збірна України U-18 перемогла команду Словенії на турнірі в італійському Пйомбіно – 76:68.

На відміну від двох попередніх поєдинків, цього разу українці одразу активно включилися в боротьбу. Як наслідок, за першу чверть вдалося захопити стартову перевагу в 9 очок. Щоправда суперники до великої перерви майже все відставання відіграли.

За рівної боротьби в третій 10-хвилинці словенці все ж забезпечили собі мінімальну перевагу. Однак цього разу в наших хлопців на кінець матчу залишалося достатньо сил та бажання боротися за перемогу. Українці знову поступалися за реалізацією триочкових – 3/18 проти 11/44 у словенців. Та цього разу наші хлопці значно краще влучали з середньої відстані та зі штрафних.

Найбільший внесок у перемогу зробили Олександр Ковляр (27 очок, 3 підбирання, 5 передач), Артур Фреш-Стаханов (19 очок, 6 підбирань).

Читайте: Збірна України U-18 зіграє на турнірі в Італії

Нагадаємо, в попередніх поєдинках наша збірна поступилася Італії (63:86) та Греції (72:86). Наступний матч збірна Україна грає 1 березня.

уперник мав визначитися після поєдинку Італія – Греція.