Політехнік вперше в сезоні переміг Хімік

20:20 | 28 февраля 2019
Лідер Суперліги Парі-Матч Хімік в домашньому матчі регулярного чемпіонату приймав харківський Політехнік.

Хімік трохи краще розпочав матч, вигравши стартову чверть за мінімальної переваги в 3 бали. Підопічні Віталія Степановського мали перевагу на підбираннях та активніше рухали м’яч. Але 11 очок від Ті Джея Кромера не дозволили господарям втекти далеко.

У другій чверті команда Володимира Коваля додала у захисті, а в гру увімкнувся Грем, який суттєво ускладнив южненцям життя у фарбі. Американська зв’язка харків’ян добре працювала у нападі, а дальнє влучання Кромера з сиреною дозволило гостям піти на велику перерву за переваги в одне очко.

Третю чверть можна розділити на три хвилі: спочатку гості збільшили перевагу, потім дозволили Хіміку знову вийти в лідери, а під завісу десятихвилинки завдяки двом дальнім від Девіса та трюльнику Козлова знову вийшли вперед. Влучний триочковий Антіпова за три секунди до сирени скоротив відставання Хіміка перед заключною чвертю до 4 очок.

Господарі на екваторі заключної чверті зуміли нівелювати відставання та зрівняти рахунок, але останнє слово в цих гойдалках було за господарями. Завдяки фантастичній грі у другій половині від Девіса, який реалізував 8 з 16 триочкових, та серії підбирань на чужому кошику Політехнік краще провів кінцівку.

Ключовою стала атака на початку заключної хвилини, коли гості чотири рази поспіль за одне володіння зібрали відскок на щиті суперників і усе ж таки доставили м’яч у кошик южненців, отримавши 4 очки переваги. Хімік намагався повернутись, але Політехнік безпомилково провів заключну хвилину і вперше в сезоні переміг Хімік.

Лідер сезону зазнав сенсаційної домашньої поразки, програвши матч з рахунком 87:92. Наступний матч южненців проводитимуть в суботу 2 березня вдома проти Дніпра - це буде гра за перше місце в турнірній таблиці. Харків'яни у цей же день гостюватимуть в Одесі.

Суперліга Парі-Матч. Южне, СК Олімп

Хімік – Політехнік 87:92 (24:21, 20:24, 22:25, 21:22)

Хімік: Джонс 16 + 7 підбирань + 7 передач, Павлов 12 + 6 підбирань, Рябчук 12 + 5 передач + 4 підбирання, Едвін 9 + 7 підбирань + 6 передач + 2 блок-шота – 3 втрати, Войналович 8 – старт, Антіпов 14 + 3 передачі, Марченко 12, Сидоров 4 + 4 передачі

Політехнік: Девіс 27, Кромер 21 + 9 передач, Грем 19 + 13 підбирань + 2 блок-шота, Завадський 13 + 8 підбирань, Козлов 10 + 3 передачі – старт, Рочняк 2 + 3 підбирання, Кузнецов, Чугунов 0

Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії