Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська

22:35 | 16 февраля 2019
16 лютого у Жіночій Суперлізі відбулися три матчі.

16 лютого у Жіночій Суперлізі відбулися три матчі. Ігрову сесію у Вінниці розпочали Київ-Баскет та Вінницькі Блискавки. Чинним чемпіонам вдалося взяти гору 92:51.

Показовою у цьому протистоянні стала перша чверть, яку киянки виграли з перевагою +15. Тобто на три результативні дії гостей господарки відповідали одним влучанням. Блискавок вела вперед Ільчишина, а у киянок по черзі відзначалися Кондусь, Спітковська, Любінець, Ольховик… Вже наприкінці першої десятихвилинки Володимир Холопов приділив увагу молодим. Так, ігровий час отримала Яна Рабчук, віддячивши наставнику влучанням з проходу.
У другій чверті Блискавки вирівняли гру, тобто не давали киянкам збільшити перевагу, але щодо зменшення відставання – на це у підопічних Олександра Підлужняка бракувало класу. Сім з половиною хвилин вінничанки чинили опір. І навіть скоротили відставання на один пункт після кидка здалеку Діберт. Але потімКиїв-Баскет провів результативний відрізок 10:2 і пішов на перерву за рахунку 51:29 на свою користь. Справу фактично було зроблено, що і підтвердив подальший хід подій.

Дабл-дабл оформили киянки Вікторія Любінець (16оч+13пб) і Олександра Колесніченко (15оч+11пб).

Потужно на тлі бердянської Чайки виглядав у рідних стінах Франківськ. Це при тому, що перша чверть пройшла у запеклій боротьбі – 22:21 на користь господарок. Але вже на перерву команди відправилися за восьми очкової переваги Франківська. Ключовою у цьому протистоянні стала третя десятихвилинка, яку Франківськ виграв 18:7. У підсумку – 81:57 на користь Юрія Процюка.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Анастасія Сидорак (19оч+11пб), окрім неї дабл-дабл оформила капітан Франківська Олена Огороднікова (13оч+11пб).

Динамо у Рівному здобуло перемогу 72:54. Підопічні Володимира Рижова були більш агресивними і функціонально готовими. Швидше приймали рішення, при тому, що встигали бути першими на підбираннях господарки - 52 проти 38. У другій десятихвилинці так побудували захист, що господарки змогли набрати тільки шість очок. Це дозволило створити запас після першої половини 39:22. У третій чверті Динамо продовжило тиск і заспокоїлося лише коли Самохвалова на останній хвилині поцілила з периметру.

Капітан Рівне-ОШВСМ Людмила Спиридонова стала найрезультативнішою у матчі (23оч+11пб), окрім неї дабл-дабл оформила Тетяна Гаврильчик (14оч+13пб).

Розклад на горі турнірної таблиці після матчів суботи залишився незмінним. Динамо – лідер, а Київ-Баскет – потенційний лідер. Схоже, навряд чи щось зміниться до столичного дербі 9 березня. Хоча шляхи Динамо і Київ-Баскета можуть перетнутися раніше – у фіналі Кубка України останньої неділі зими.