У Хмельницькому фінішувала шкільна баскетбольна спартакіада

19:50 | 11 февраля 2019

Два тижні юнаки загальноосвітніх шкіл міста Хмельницького змагалися за право потрапити у фінальну зустріч та довести, що саме їх команда є однією з двох найсильніших шкільних з баскетболу у місті. Впевнено посівши перші сходинки у групах команди ЗОШ 20 та Колегіума імені В.Козубняка зустрілись у фіналі. 

Фінальна зустріч відбулась 8 лютого у спортивному залі Хмельницького політехнічного коледжу. З впевненістю можна сказати, що це найвидовищніший шкільний фінал за останні декілька років. Але цей не дивно, у обох команд у складі гравці збірної області (юнаки 2003, 2004 р.н.), які беруть участь у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі. 

Заповнений зал ХПК, шалена підтримка команд, боротьба на майданчику, емоції, інтрига до останніх секунд, овертайм - усе це в одній грі. Обидві команди продемонстрували чудову гру та жагу до перемоги і кожна з них заслуговувала на перемогу, але переможець тільки один.

Поєдинок завершився з рахунком 69:68 ОТ. Перемогу святкувала команда Колегіума імені В.Козубняка, срібні нагороди у ЗОШ 20 та бронза - 17 Ліцей.

Читайте: У Кропивницькому відбувся баскетбольний семінар

Вдячність усім гравцям та особливо тренерам команд фіналістів Шликовій Г.С та Довгань Н.А. за кропітку працю протягом багатьох років. 

Змагання відбулись під егідою управління молоді і спорту Хмельницької міської ради, департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради та федерації баскетболу Хмельницької області.

Источник
Комментарии