Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого

18:05 | 02 февраля 2019
2 лютого у Жіночій Суперлізі відбулося три матчі.

2 лютого у Жіночій Суперлізі відбулося три матчі. Знову гостям київських протистоянь довелося несолодко.

110:43 – з таким рахунком Київ-Баскет переміг Козачку. Перевага господарок була тотальною з першої і до останньої хвилини. Це при тому, що і Ковалевська, і Сівакова, і Стрілько прагнули щось змінити, але командний механізм Київ-Баскета знову відпрацював без збоїв.

Цього разу достатньо ігрового часу отримали молоді Гутевич, Волошина, Рабчук. А Вероніка Любінець і поготів стала найрезультативнішою у матчі – 27 очок, ще й 13 підбирань. Це дабл-дабл. Ба більше, Ксенія Афанас’єва стала авторкою трипл-даблу (13оч+10пб+11рп)!

На іншому столичному майданчику Динамо переконливо обіграло Чайку. Вже у першій чверті лідер чемпіонату дав зрозуміти гостям – інших варіантів окрім переможного для нього сьогодні нема. 26:12 після кидка Тетерук – так закінчилася перша десятихвилинка. У подальшому динамівки діяли так само агресивно і результативно, розвіявши міф міцного горішка Чайки. Після кидка Оксани П’янтак наприкінці третьої чверті синьо-білі повели 73:32! Лише після цього вони дещо скинули оберти, чим і скористалася Чайка. Але подолати очкову прірву різниці у рахунку морячки не змогли. У підсумку 92:55 на користь Динамо. Підопічні Володимира Рижова утримали лідерство у чемпіонаті.

І у третьому матчі ігрового дня Франківськ вдома доволі несподівано поступився Львову 55:60, і мерщій на Київ! Вже у неділю на дівчат з Прикарпаття очікує принципове протистояння у столиці - матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України Київ-Баскет - Франківськ.

Жіноча Суперліга

2 лютого

м. Київ

Київ-Баскет – Козачка-КПУ 110:43 (28:8, 25:11, 29:11, 28:13)
Статистика матчу

Динамо-НПУ – Чайка-ДЮСШ 92:55 (26:12, 21:12, 26:8, 19:23)

м. Івано-Франківськ

Франківськ – Львів 55:60 (19:17, 14:12, 13:13, 9:18)

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії