Запоріжці в яскравому матчі були сильнішими за Харків

16:20 | 19 января 2019
Команда Валерія Плеханова на власному паркеті обіграла гостей з Харкова.

Команда Валерія Плеханова на власному паркеті обіграла гостей з Харкова. Команди провели рівний поєдинок, проте в клатчі сильнішими виявились господарі.

Хід гри:
Харків’янин Роман Козлов відкрив рахунок в матчі кидком після проходу під кільце, на що господарі паркету відповіли трьома влучними штрафними від Холтона. Ще за декілька секунд снайпер Запоріжжя Кіндал Хілл забив три та виконав міні-ривок для своєї команди. Проте, після медійного тайм-ауту в середині чверті більш зарядженими на паркет вийшли саме гості, які швидко скоротили відставання, а за підсумками чверті й вийшли вперед у рахунку.

Другий період пройшов також у рівній боротьбі: спочатку харків’яни дещо збільшили свою перевагу зусиллями Девіса та Кузнецова, проте справжнім х-фактором в кінцівці чверті став Володимир Шевченко, який забив декілька важких кидків та триочковим зрівняв рахунок в матчі. Завершилась перша половина за мінімальної переваги господарів – 35:34.

Третя чверть також сильнішого не виявила: 24:24 - рівно та результативно зіграли команди. Запоріжці віддалялися впродовж чверті від своїх суперників, проте команда Володимира Коваля завжди знаходила способи не відпустити суперника занадто далеко та скоротити різницю в необхідний момент.

Заключна ж десятихвилинка стала окрасою гри! Команди по черзі виходили вперед, влучно атакували з периметру та били згори. На останні хвилини гри команди підійшли за рівного рахунку – 75:75. Проте,в клатчі сильнішими нерви виявилися у господарів паркету. Антон Рочняк мав нагоду перевести гру в овертайм дальнім на останній секунді гри, проте українець цей кидок схибив. 84:81 – яскрава перемога Запоріжжя.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

19 січня

Запоріжжя. 14:00
БК «Запоріжжя» - БК «Політехнік» - 84:81 (18:20, 17:14, 24:24, 25:23)
Зп: Трент – 30оч, 7пб, 8рп; Хілл – 13оч, 9пб; Холтон – 11оч.
Пл: Грем – 29оч, 16пб;Девіс – 15оч, 7рп; Козлов – 11оч.
Статистика гри

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії